Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj maszturbáció után a...

Miért fáj maszturbáció után a hasam?

Figyelt kérdés

20 éves, szűz lány vagyok. Jó ideje tapasztalom, hogy önkielégítés után szinte mindig fájdogál a hasam. Ndm az alhasam, sokkal inkább fentebb. Nem vészes, de azért zavaró tud lenni. Illetve elég gyakran kell a nap háralévő részében pisilnem.

Nőgyógyásznál jártam nagyjából 1,5 hónapja (első alkalommal), egy általános vizsgálaton, és mindent rendben talált.

A menstruációs ciklusom rendben van, viszont a menstruáció első 2-3 napja elég fájdalmas, általában hányingerem is van. Egyszer fordult elő, hogy annyira rosszul éreztem magam, hogy hánytam is.

Esetleg valami hormonális probléma lehet, vagy valami más?



2022. jún. 2. 13:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy fenáll a laktózérzékenység gyanúja nálam, bár nem tudom, hogy ennek lehet-e bármi köze hozzá.
2022. jún. 2. 13:23
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Hú ezt neked távgyogyitásban senki meg nem mondja. 😐

Gyurcsók meg már nem él.


Az hogy az orvos mindent rendben talált nem jelent semmi mást, minthogy nem LÁTOTT semmi kórosat. Persze másik kérdés, hogy keresett-e nem nyilvánvaló eltérést.



Mondtad neki ezeket a panaszokat?

2022. jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
laktóz miatt fájhat az alhasad, ha olyat eszel, de az meg nem függ össze a masztival
2022. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam sajnos, lányos zavaromban eszembe sem jutott, illetve nem is emiatt voltam nála.
2022. jún. 2. 13:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy egyszerűen csak enyhe izomgörcs? Orgazmustól megfeszülnek a hasizmok, és azok maradnak befeszülve. Mint sportolás után. Le kellene nyújtani a hasizmodat minden maszti után🤣
2022. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5: De ennyire? 😄 Az intenzív maszti kéne, hogy legyen jó sok mozgással.

Pasiként kicsit sem vagyok sportos, de még nekem sem szokott görcsölni a hasam utána.


#Kérdező: Csak hasi tájékon szoktad érezni? Mellkasi tájékon nem?

2022. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak a hasam felső részén.
2022. jún. 2. 14:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Hmmm...nőgyógyászon kívül voltál esetleg másik orvosnál?
2022. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem lényeges, de mivel csinálod ujjal , vibrátorral , stb , nem lehet hogy túl méllyen v erősen ?
2022. jún. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9-es, voltam belgyógyásznál (hasi UH, vérvétel, megnyomkodta a hasamat,EKG, stb.), de ő sem talált semmit.
2022. jún. 2. 18:30
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!