Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Páromnak a abortusza volt...

Páromnak a abortusza volt hogy tudnék segíteni neki ?

Figyelt kérdés
Még mielőtt nekem estek védekeztünk. Nem felelőtlen tinik vagyunk. De hogy meg értsétek sajnos mind a ketten rosz kapcsolaton vagyunk túl. Jelenleg munkás szálláson lakunk, kisebb nagyobb adósságokkal a hátunk mögött a páromnak vannak egészségügyi problémái nagy kockázattal lehetet volna csak meg tartani. Így nagyon sokat gondolkoztunk és ezt láttuk a legjobbnak sajnos. Mindenben ott voltam és vagyok is mellette és ahogy engem is megvisel őt érthetően még jobban . Szinte depresszió közeli. És anyira szeretnénk neki segíteni hogy könnyebb legyen neki. Csak egy példa a tegnap este filmeztünk és egy kisbaba elkezdett sírni és erre nagyon keserves zokogásba kezdett ő is nagyon hosszú ideig és én meg csak ott feküdtem simogattam és totál tehetetlennek éreztem magam. Hogyan tudnék neki segíteni kérlek segítsetek nekem.

2022. jún. 3. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ezt neki kell feldolgozni.
2022. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kiszolgálod, hogy pihenhessen. Szellőztetsz, viszek virágot a szobába (aminek szereti az illatát).


Ennyit tudsz tenni kb. Néha az is jó ha csak mellette vagy. Nem kell mindig faggatni hogy mit csináljak , mit szeretnél stb

2022. jún. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell mentegetőznöd. Azok mentegetőzzenek, akik felelőtlenül potyogtatnak.
2022. jún. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Csak legyél mellette,érezze,hogy számíthat Rád!
2022. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudsz mit tenni,ez egy hatalmas lelkktores kb egy ev mire feldolgozza
2022. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az idő segít, más nem nagyon. Az, h mellette vagy, nagy segítség. Ennél többet nem nagyon tudsz tenni…

Kitartást❤️

2022. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 segitseg ***** válasza:
Ahogy az előttem lévők is mondják, idő... Törekedjetek arra, hogy jobb helyzetbe kerüljetek és már tudjatok vállalni egy gyereket, (gondolom nyilván erre törekedtek) nyilván nem fogja 100%-osan elfelejteni az abortuszt, de már sokkal jobban fogja krzelni. Sok sikert a továbbiakban :3
2022. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!