Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek, lehet HPV-m?

Félek, lehet HPV-m?

Figyelt kérdés

Az első képen (feb.9) nőgyógyászati cytologia vizsg. soran, az alábbi ambulans lapot kaptam. Akkor azt a 3 huvelykupot elhasznaltam, majd aprilis vege korul hivott a dr Nő, hogy kisebb mehnyakgyulladast mutatott az eredmeny, irt fel 10 napig alkalmazando huvelykupot+tabletta egyben. Azt elhasznaltam, majd mondta ha letudtam akkor majus vegen, junius elejen menjek vissza. Vissza js mentem (jun.2) majd ott mar a masodik kepen lathato ambulans lapot kaptam. Semmi tunetem nincs, neha kisebb folyas, de nem csip, viszket, nem faj semmi, de megis felek, hogy mi lesz a mostani cytologia vagy a HPV eredmenye. :( Mi lesz akkor?


[link]



2022. jún. 7. 22:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!