Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen módszerekkel, praktikák...

Milyen módszerekkel, praktikákkal lehet egy kicsit előrébb hozni a menstruációt?

Figyelt kérdés
Nyaralni mennék akkor, amikor még épp meg lehet, és biztosra szeretnék menni, hogy akkor már ne legyen, mert egyszeri alkalom, nem lehet bepótólni, fürödni szeretnék, viszont tampont nem szeretnék használni. Szóval az a kérdés lényege, hogy van-e egyáltalán valami olyan módszer, amivel ez megvalósítható, és ha igen, akkor mi ez/mik ezek.

2022. jún. 8. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem létezik.

Tampon, kehely, vagy nem fürdesz.

Miért nem szeretnél tampont használni?

2022. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
EGyetlen ilyen módszer van: ha teherbe esel. :-D
2022. jún. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
Vörösbor, vörös gyümölcsök leve.
2022. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Fogamzásgátlót szedsz, azzal lehet tologatni ide-oda, de ez a módszer nagyon nem egészséges a hormonális rendszernek.
2022. jún. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1#: Nem tudom miért csak egyszerűen nem szimpatikus ez a forma, vagy felek tőle, vagy nem tudom, tényleg.

2#: Nem szándékozom 3 héten belül. :-D

4#: Nem szedek.

2022. jún. 8. 16:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nincs ilyen módszer. Tampon vagy nem fürdesz, mások is így csinálják, neked is muszáj lesz választani.
2022. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%

Tampon vagy nem fürdesz.


Egyébként az utolsó napokon már nem gáz. Az elsőkön én azért nem fürdök tamponnal sem, mert olyankor élni alig van kedvem.


Ha mindig cseréled a tampont, miután kijöttél a vízből, semmi bajod nem lesz tőle, és nem, nem szívja meg a zsinór a vizet (ez urban legend)

2022. jún. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem, akkor előrébb nem lehet hozni. De talán valamivel késleltetni lehet? Egyszer a citromos vizet hallottam/olvastam valahol. Hatásos lehet?
2022. jún. 12. 10:04
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Késleltetni sem lehet. Vagy megtanulsz tampont, kelyhet használni, vagy nem fürdesz.
2022. jún. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!