Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg büdös lehettem?

Tényleg büdös lehettem?

Figyelt kérdés

Metrón voltam hazafele, ahogy leültem körülnéztem és láttam hogy egy 12 év körüli fiú furán néz rám, először nem értettem de mikor később is odanéztem már zavart. Kis idő után elkezdett hangosan szimatolni, mintha büdös lenne...bár nem néztem oda lehet allergiás de hangjából direkt lehetett...

Én ekkor oda se néztem mert olyan pánikroham jött rám, mint régen amikor történt (suliban szekáltak emiatt de nem voltam büdös) az a dolog ami ezt a félelmet kiváltotta...akkor is menekültem és most is. Folyamatosan végig az úton szimatolt, anyához is odament valamit elkaptam, hogy "mikor száll le, büdös" vagy ilyesmik de lehet beképzelem, mert halk volt viszont utána odébb ült.

Anyja leült mellé de a gyerek tovább szimatolt...legalább rászólhatott volna hogy fejezze be mert idegesítő de nem.

De oda se mertem nézni, telefont néztem és próbáltam kibírni az utat (pár megálló). Sajnos nem ment mivel éreztem, hogy vörösödik az arcom és szorul a levegő így leszálltam 2 megállóval előtte. Érdekes, hogy utána se metrón se villamoson nem nézett senki furán sőt nem szaglászott...Lehet az egészet ismét beképzelem? Ma mondjuk 2x néztek meg reggel is, buszon 1 fiatalabb srác meglepődve szinte többször, de ő nem szagolt, aztán egy lány ő is csak nézett de nem csúnyán csak rám nézett...Lehet ők se a szag miatt hanem csak érdekesnek találtak?

Mert esküszöm ha valaki rám néz az miatt már eleve azt hiszem, hogy büdös vagyok hiába mondják hogy nem, de ha valaki "szimatol" akkor végem van...Ahogy gyalogoltam haza már alig bírtam tartani a könnyeimet, sose történt azóta ilyen eset igaziból.

Mindig rendesen zuhanyzok mielőtt elindulok, befújom magam, tiszta ruhát veszek és eddig senki nem volt erre panasszal..nagyon gáznak érzem hogy egy ilyen kisgyerek miatt felnőtt létemre pánikot kaptam szinte. De nem tudok ellene tenni, próbáltam máshogy gondolkodni, hogy nem én vagyok büdös de nem...

előtte napokban viszont ilyesmit nem tapasztaltam, senki nem figyelt, nem nézett...csak mostanában.

24N vagyok.



2022. jún. 9. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Jajj te stegeny!


Keress fel egy pszichológust! Nem élhetsz így!!!!

2022. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt csak beképzelted, nagyon könnyen elképzelhető hogy a kisfiú a villamoson nem rád értette hogy büdös, hanem egy másik utasra aki a közeledben állt - Főleg akkor ha a nap további részében nem kaptál semmilyen negatív reakciót. Ne aggódj, az emberek általában mindig megnézik a másikat az utcán, férfiak és nők is gyakran teszik ezt ha valami felkelti az érdeklődésüket (Szép ruhadarabok, ékszerek, haj vagy hajstílus miatt ha tetszik nekik).

Viszont, ezzel tényleg sürgősen kell kezdened valamit, mert az nem természetesen hogy ennyire szorongsz és pánikolsz, és aggódsz a testszagod miatt. Mivel ez egy trauma miatt alakult ki így nálad érdemes felkeresni egy szakembert. Addig is, gondolj arra hogy nincs az az ég hogy valaki büdös legyen rendszeres fürdés, dezodor, meg parfüm mellett, maximum akkor ha nehéz fizikai munkát végzett, de hozzátenném hogy meg lehet különböztetni azt amikor valaki most jött az edzőteremből meg azt hogy két napja nem fürdött, az előbbi érthető és nem is szoktak belőle problémát csinálni.

2022. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem voltál büdös.
2022. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen pszichológus!
2022. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

Felnőttnek nevezed magad de nem kérdezted meg mit bámul?

Szerintem keress egy jó pszichológust mert bekattansz teljesen.

2022. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5.Felnőtt vagyok, ehhez semmi köze, ha meg is kérdeztem volna nem változtatott a dolgon...

Eléggé pánikban voltam. Nem is a bámulás zavart nagyon, hanem az hogy folyton szagolt.

2022. jún. 10. 00:31
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen egy pszichológus talán segíthet ezen. Már tényleg bekattanok úgy érzem.

2022. jún. 10. 00:32
 8/12 A kérdező kommentje:
2.Amúgy a fiús dolog a metrón történt, ott kevesebben voltunk mint villamoson. De volt előttem egy bácsi aki lehet büdös volt mert a fiú körül nem nagyon ült senki szinte ezért is gondoltam hogy engem izél mivel én szálltam fel utánuk. De elég furán nézett ki a gyerek..
2022. jún. 10. 02:16
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy büdös. Szerintem nem rád értette a gyerek. A gyerekek amúgy is mondanak fura dolgokat, ami nem fedi a valóságot. Talán látott valami rajzfilmet, onnan merítette az ihletet, ki tudja. Ne aggódj.
2022. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azóta tényleg senki nem figyelt fel rám illetve a szagomra XD...

volt hogy kiránduláson is eléggé leizzadtam de kb sekitől nem kaptam reakciót, úgy hogy ezt az esetet tényleg beképzelhettem...de akkor is durva volt. :/

2022. jún. 12. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!