Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barna pecsételés már a...

A barna pecsételés már a menstruáció?

Figyelt kérdés
Péntek hajnalban jött meg a havim, vagy legalábbis azt hiszem, hogy q havim. Ennek értelmében a három napos hormonvizsgálatra hétfőn kellene mennem. De a barna pecsételésen kívül nincs más jellemző "tünetem" ami általában jelentkezik a havim előtt (pattanások, hangulatingadozás). A hasam se fáj, rendes vérszínű vérzés sincs. Az lenne a kérdésem, hogy most ezt így akkor beleszámítsam a 3 napba, vagy várjam meg a rendes vérzést?

2022. jún. 11. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van:1.Ez ilyen hónap lesz.

2.Meg fog jönni rendesen 1-2 nap múlva.

Ha aggódsz menj el orvoshoz.

2022. jún. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezzel én is tisztában vagyok :) orvoshoz mindenképp el fogok menni, a kérdésem az volt, hogy a menstruációm kezdetét a barna folyás kezdetétől számítsam-e? Köszönöm szépen azért :)
2022. jún. 11. 09:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól.Ha piros vérzés van akkor számít menstruációnak.Meddőségibe mondták ezt nekem.

#1

2022. jún. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nqgyon szuper, köszönöm :)
2022. jún. 11. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!