Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Norcolutnak lehet zsibbadás a...

Norcolutnak lehet zsibbadás a mellékhatása?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, megvastagodott méhnyálkahártyám miatt (16 mm) nagyon erős és elhúzódó volt a menstruációm, ezért Norcolut gyógyszert írt fel a nőgyógyászom, a cikkus 6. napjától. 25. napjáig, napi 3x adagot. Ma van az ötödik napja, hogy szedem, azonban a második nap estéjén a betegtájékoztatót olvasva nagyon megijedtem. Túlsúlyos is vagyok, illetve a családban is van, akinek 50 éves kora előtt trombózisa volt, ezért nagyon félek tőle. Valószínűleg csak bebeszélem magamnak, de azóta a bal oldali végtagjaimat érzem "zsibbadni", de más, vérrögre vagy hasonlóra utaló jel nincs.

Mással is történt már hasonló? Lehet okom aggodalomra, vagy próbáljam meg fejben elengedni ezt? Betudható vajon ez az érzés az “érzészavar” mellékhatásnak?


Köszönöm a válaszokat!



2022. jún. 11. 16:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!