Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Grapefruitmag-csepp vagy...

Grapefruitmag-csepp vagy tőzegáfonya tabletta jobb?

Figyelt kérdés
Már 1-2 hete irritáltnak érzem magam odalent, de az a nevetséges, hogy nem tudom konkrétan hol, olyan mintha a bőrömön érezném, vagy nem tudom, de mellé gyakori pisilési inger is társul. Vmivel el szeretném mulasztani, grapeftuitmag csepp vagy tőzegáfonya tabletta esetleg?

2022. jún. 13. 14:25
A kérdező szavazást indított:
Grapefruitmag-csepp
Tőzegáfonya tabletta
7 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Ha már ilyen felfázási tüneteid vannak, akkor a tőzegáfonya kb. szenteltvíz... meg a másik is.


Menj urológiára. Csinálnak egy vizeletvizsgálatot, és kitenyésztik a kórokozót. Kapsz rá megfelelő gyógyszert.


Nem érdemes ilyen cuccokkal kísérletezni, mert ha pl. gyulladás, akkor könnyen tovább terjed akár a vesédre is....

2022. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj nem tudom eldönteni a hüvelyemnél érzem-e ezt az érzést, vagy csak a bőrőmet irritálta ki vmi, vagy tényleg felfázás-e. Mert pl pisilésnél nem csíp.
2022. jún. 13. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Tozegafonya. De inkabb urulogus.
2022. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na, felhívtam a városunkban rendelő maszek urológust: jövő hét szerdára tudott időpontot adni csak legkorábbra. Nem lesz az túl soká?? A városunkban meg csak "1 napos" urológia van csak sztk- ba, ami pont ma volt azt hiszem. 😶
2022. jún. 13. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
4: akkor menj a háziorvosodhoz! Az tuti minden nap rendel. Tud adni beutalót vizeletvizsgálatra - és másnap megvan az eredmény. Az alapján már ő is látja, hogy van-e baktérium benne, kell-e antibiotikum.
2022. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!