Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segített már valakinek nőgyógy...

Segített már valakinek nőgyógyász makacs fertőzésen, akár gomba, akár baktérium, vagy egyéb irritáción, folyáson, viszketésen?

Figyelt kérdés
40 éves vagyok, életemben nem volt még ilyen problémám. Most sajnos viszket a hüvelyem. Bejelentkeztem nőgyógyászhoz. Tartok tőle, vajon tud-e segíteni. Mèg sose mentem a kötelező rákszűrésen kívül mással, ott is mindent rendben találtak hála Istennek. Sok rémtörténetet olvastam itt is, más fórumokon is, hogy nem segített az orvos.

2022. jún. 13. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen, méhszájseb okozta a folyamatos problémáim. Egy jó nőgyógyász lézerezte, majd lefagyasztotta és ettől elmúlt.
2022. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Persze, hogy tud segíteni, hát könyörgöm ez a munkája. Valószínűleg naponta jönnek hozzá ilyen panasszal. És ettől egyáltalán nem kell tartani, ez bárkivel bármikor megeshet. Én is voltam ilyen helyzetben, többször is. Felír gyógyszert (hüvelykúpot + esetleg kenőcsöt) általában max 5 nap alatt meggyógyul.
2022. jún. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos sok olyat olvastam, hogy valaki hónapokig, évekig hiába járt orvoshoz.
2022. jún. 13. 19:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesen irracionális a félelmed, mintha 16 lennél és nem 40.

Nyilván senki nem azt írja ki, hogy elmentem, kezelt, elmúlt, hanem ha probléma van, de ez nem általános.

2022. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Sajnos pont velem történik ez, amiről írsz.

Már 2 hónapja tart, ezidő alatt négyszer vizsgáltak meg, mivel vissza kellett mennem, mert semmi nem segített.

Szúró (erős) hüvelyi érzet, bal alhasi fájdalom.

Más tünetem nem volt, de ezek majnem naponta.

Ultrahang, fizikális vizsgálat: negatív.

Vérkép jó, vizelet negatív.

Elmentem magán úton hasi ultrhangra: negatív.

Rákszürés: negatív.

Kaptam kúpokat (3 félét eddig) antibiotikumot (ezt csak egyszer).

Eddig nem jöttem rendbe.

Szerintem a Te panaszod egyszerűbb lesz:

szerintem a sima vizsgálaton kívül érdemes kenetvizsgálatot is kérni (nem mindig csinálják maguktól) és az is sok információt ad.

Jobbulást kívánok.

2022. jún. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ö! Sajnálom, hogy ez történt. Nem vagyok orvos, de sok mindent megéltem én is. Távolról sem diagnosztizálni akarok, segítő szándékból mondom: Elképzelhetò, hogy nem nőgyógyászati probléma? Nekem vesekő okozott olyan tüneteket, amivel sokáig nem tudtak mit kezdeni, míg elő nem került a kő. Az okozhat hüvelybe nyillaló, és fél oldalas alhasi (inkább ágyéki) fájdalmat. Nem kivánom, hogy az legyen (vagy ha igen, szabadulj meg tőle gyorsan, könnyen), de ez is egy lehetőség. IBS-m is van, az is okozhat bal alhasi panaszt, mozgásszervi panaszokkal együtt (piriformis izom) akár kisugárzó szeméremtáji fájdalmat is. Jobbulást kívánok!
2022. jún. 15. 09:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi segített?
2023. márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!