Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kúpot kéne használnom, de...

Kúpot kéne használnom, de megfog jönni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Cns kúpot kaptam nőgyógyásztól mert hüvelygyulladásom van, fogamzásgátlót is szedek és a kúpos kúra még nem fejeződött be viszont most jönne az 1 hetes tabi szünetem ahol véreznék. De tudom hogy mensi alatt nem szabad kúpozni.

Arra gondoltam, hogy beveszem a tablettákat és egy héttel eltolom a menstruációmat.. szerintetek jó ötlet?



2022. jún. 13. 19:36
 1/5 gublug ***** válasza:
100%
Ugorj be a nőgyógyászhoz és kérdezd meg őt. Hm? Az a hivatalos és felelősségteljes válasz.
2022. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Felhívnám, ha ma még lenne rendelés. Tisztában vagyok vele, hogy hozzá kéne forduljak, de jelenleg ez nem lehetséges így nem tudom, hogy a mai nap hogy járjak el a kezeléssel kapcsolatban.. nem szeretném azt hogy visszajöjjön a gyulladásom teljesen.
2022. jún. 13. 19:41
 3/5 gublug ***** válasza:
100%
Áh, értem. Este van, senki se venné fel. Elnézést akkor.
2022. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem jo otlet emiatt tovabb szedni, foleg, mivel rosszul is elsulhet es lehet, hogy verezgetnel ossze-vissza hetekig.


Hasznald a kupot, ameddig tudod, aztan majd menstruacio utan folytatod, ha kell, iratsz az orvossal meg egy adagot.

2022. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb eleve akkor kezdd a kúpos kezelést ha tuti végig tudod csinálni vérzés nélkül. Nekem anno a dokim is ezt mondta. Vagyis ha pl hétfőn mész dokihoz és tudod hogy péntek magasságában kezdődik a vérzés akkor 10 napos kúp kúrába majd csak a vérzés után kezdj bele.
2022. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!