Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlótól kialakulhat?

Fogamzásgátlótól kialakulhat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már regebben, de két évig szedtem fogamzásgátlót és meghiztam tőle, amit már egy éve próbálok leadni és lassan halad. Okozhat a fogamzásgátló pl Pcos-t vagy pajzsmirigy gondokat?
2022. jún. 14. 14:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi nem pcos mert olyan tüneteim nincsenek. Inkább inzulin rezisztenciára gondolnék.
2022. jún. 14. 14:24
 2/3 A kérdező kommentje:
Bár ha nagYon belegondolok semmilyen tünetem sincs, csak valamiért nehézkesen megy a fogyás már egy éve
2022. jún. 14. 14:27
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
Igen. Milyen kivizsgálásokat végeztek el mikor felírták a gyógyszert? Általános vérkép+hormonpanel+pajzsmirigy+májfunkciók? Ultrahang? Citológia? stb. ? A legtöbb orvos nem végezteti ezeket el, PCOS-t nem vált ki a gyógyszer, hormonális problémákat okozhat. De ha eleve volt egy Pcos-ed, amit nem vizsgáltak ki, (ezért kellene a hormopanal es társai), és rászedtek a fogamzásgátlót ellenőzetlenül akkor az gáz. Plána, hogy ezek szerint híztál, ami egyértelműen azt jelenti, hogy nem megfelelő a fogamzásgátló, amit felírtak. Nyomonkövetés, kontrol? Mikor volt utoljára?
2022. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!