Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves kortól kb 21 éves...

15 éves kortól kb 21 éves korig elkerülhetetlenül híznak a lányok?

Figyelt kérdés

tehát a serdülőkor miatt mindenki hízni fog főképp combra, csípőre?

vagy van itt olyan aki pl 18-19 éves korában is úgy néz ki mint 15-16 évesen?


2022. jún. 15. 14:47
 1/7 A kérdező kommentje:
pl vannak olyan lányok akik 15 évesen még brutál vékonyak, de ők később arányosabbak lesznek, ahogy telik az idő? és ha igen, mi történik azokkal, akik 15 évesen normál testalkatúak?
2022. jún. 15. 14:48
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért ez túlzó általánosítás...


Azok, akik vékonyak, sok esetben 20-23 év között híznak meg. Nem kell persze szumósra gondolni, de azért egy erőteljes fenéknövelésre lehet számítani. Azért a középsulis lányok tömeges lázadása a tesióra ellen, ami mellett rá vannak függve az okostelóra, nem túl jó ajánlólevél a 20-as éveik testalkatára vonatkozóan...


Persze akik sportolnak, nehezebben veszítik el a kontrollt, csak ugye a mostani kamaszdili lánykörben...

2022. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Női hormonok alakítják ki a nőies testalkatot. Pubertásblokkolókkal elkerülhető...
2022. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális folyamat, gyerekből, nővé érnek.
2022. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
nagy altalanossagban igen
2022. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Nekem csak a vádlim vastagodott középiskolás koromtól, de én akkoriban nagyon sokat gyalogoltam, voltak suli után különóráim, nyáron is, utáltam, amikor bejött a csőnadrág, mert a vastag vádlimra egyáltalán nem volt jó, miközben derékban 2-3-szor belefértem volna. Utána a következő súlygyarapodás 35 éves korom után jött, akkor combra és hasra, de nem jelentős.
2022. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én pl. 33 évesen is ugyanolyan vékony vagyok, mint kamaszként :D
2022. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!