Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől nyomhatja a méhem a...

Mitől nyomhatja a méhem a húgyhólyagomat?

Figyelt kérdés
1 éve folyamatos alhasi problémáim vannak, nyomó, diszkomfort, csípő érzet, amit a pisilés fokozott. Vizelettenyésztésem többször is volt, mindig negatív. Hüvelyváladék tenyésztés is volt, ott baktérium jött vissza korábban, viszont már az is negatív. A tüneteim javultak, viszont ez a nyomó érzés nem múlt el, ami pisilés után is jelentkezik. Az urológián az ultrahangon látszódott, hogy a méhem meg van duzzadva és nyomja a hólyagot. (Előtte voltam egy héttel nőgyógyászaton, ő semmilyen rendellenességet nem látott akkor) Nem kelll gyakran pisilnem, nem kelek fel éjszaka pisilni, nincs inkontinenciám, nem szültem még. Ha méhsüllyedés lenne feltételezem az elmúlt 1 évben csak látta volna legalább egy nőgyógyász, de ha nem az, mi más lehet még ez? A menstruációm nem rendszeres, PCOS-em van, így nem tudom hol járok a ciklusban és vajon attól van-e jelenleg megduzzadva.

2022. jún. 16. 17:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!