Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szárazság, fertőzés, érzékenys...

Szárazság, fertőzés, érzékenység fogamzásgátlótól? Segített a váltás?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve kezdtem el szedni Reziát. (Petefészek cisztára, illetve endometriózis gyanújára írták fel, így az elhagyás sajnos jelenleg nem opció.)


Nem sokkal azután, hogy elkezdtem szedni feküdtünk le először a barátommal, az együttlétek viszont azóta is (kb 9 hónap) fájnak. Ő azt mondja, sokkal szárazabb vagyok, mint a gyógyszer előtt (akkor még nem feküdtünk le, de sok petting volt), egy liter síkosítóval is dörzsöl (tejsavas, víz bázisút használunk).

Hüvelyfertőzésem korábban is volt, mostanában viszont gyakran visszatér és nem kaptam még orvostól olyan gyógyszert, ami teljesen bevált volna, eddig a legjobbnak a Beliema hüvelykúpot találtam, viszont így is általánosságban nagyon érzékeny lettem lent (valamenyire biztos pszichés, de azért mégsem normális). Olvastam millió féle hüvelyflóra helyreállítóról, de már nem merek össze-vissza mindent kipróbálni...


Van valakinek hasonló tapasztalata, esetleg fogamzásgátlót váltott és utána nem volt ilyen gond?

Sajnos csak augusztus elejére kaptam időpontot nőgyógyászhoz, tőle szeretném megkérdezni, hogy válthatok-e, addig viszont kíváncsi lennék a tapasztalataitokra, egyszerűen túl sokat stresszelünk a szex témán:(



2022. jún. 17. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem nuvaringtol lettek ilyen tuneteim
2022. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom:( És változott a helyzet valamitől?
2022. jún. 17. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, abbahagytam a hasznalatat :D most sunya-t szedek, merfoldekkel jobb
2022. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja varj lehet Mo-n nem ez a neve
2022. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg nem találtam magyarul, de így legalább van remény, hogy változhat:D Hallottam már olyat, hogy akinek egytől ilyen tünetei vannak, másiktól is lesznek, de reménykedtem, hogy nem igaz.
2022. jún. 17. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!