Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt miért ilyen...

Menstruáció alatt miért ilyen mindig a hangulatom?

Figyelt kérdés
Az természetes, hogy ingerlékenyebbek vagyunk, és persze, mindenkinél máshogy jön ki, de számomra nagyon zavaró, hogy rend szerint világ vége hangulatom és állandóan síró görcsöm van, depresszióhoz közeli állapotba kerülök. Az az érdekes, hogy a ciklus után jól vagyok, semmi ilyesmi nincs.

2022. jún. 20. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
ez a hormonok miatt van, azok befolyásolják a hangulatodat. ha nagyon zavar lehet hogy érdemes megkérdezned egy orvost hogy tud e valamit ajánlani ami segít, de nagy valószínűséggel nem fognak rá semmit se mondani.
2022. jún. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
34%
Hormonok, nekem annyira rossz lett az állapotom, hogy nem lehetett csak a menzeszre fogni, azóta scippat szedek depresszióra.Sokkal jobban vagyok, bár mensi alatt még így is nehéz sokszor.
2022. jún. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!