Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vese,hugyhólyag mi a franc?

Vese,hugyhólyag mi a franc?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Adjatok tanácsot kérlek mert az ügyeleten se vizeletet nem tudnak nézni se semmi.Fájdalomcsillapító és ennyi.2-3hete fájdogál a hasam alja,már 3.napja érzem a derekam is.Nem vészes de zavaró.Háziorvos első körben sok folyadékot és rowatimexet javasolt.Ma elkezdtem pohárba pisilni és fehér valamik úszkálnak benne.Vegyek tesztcsíkot nézzem meg én vagy mit gondoltok?Márciusi laborom tökéletes,nődoki 8 hónapja vizsgált át teljesen.Ez szerintetek hugyhólyag gyulladás vagy vese lesz?(nincs láz,hidegrázás sem)Sajnos ott tart az eü hogy nem küldenek ezzel sehova.Amíg magánba eljutok hogy kezeljem?Kérlek segítsetek mert parás vagyok sajnos
2022. jún. 26. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem húgyúti gombás fertőzésnek tűnik.
2022. jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Háziorvos tud adni beutalót vér-vizelet vizsgálatra, urológiára beutaló nélkül mehetsz, időpontot kell csak kérni.
2022. jún. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk....volt 3-4napig viszketésem is.De az elmúlt
2022. jún. 26. 10:54
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen,csak ha nem magánba megyek sose jutok be a kórházba.
2022. jún. 26. 10:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, hogy mért akarsz kórházba menni. Ha gomba, arra szájon át beszedhető gyógyszert tudnak felírni ambulánsan, felfázásra is ugyanígy tudnak antibiotikumot írni.
2022. jún. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az ultrahangra írtam,vagy az urologus is csak ott rendel.
2022. jún. 26. 11:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod az ottani körülményeket, de a háziorvos is végig tudja tapogatni a hasad, hogy mi fáj és mindenképpen olcsóbb, mint ötletszerűen magánrendelésekre járkálni.
2022. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van.Reggel elmegyek,és nézetek vele vizeletet is.Addig meg iszom a sok folyadékot.
2022. jún. 26. 11:50
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincs valami amivel esetleg orvosolható és nem antibiotikum?
2022. jún. 27. 06:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Gombára amúgy sem antibiotikumot írnak, de vény nélkül csak helyileg ható készítmények kaphatóak, ami húgyúti fertőzés esetére nem jó. Marad, hogy menj orvoshoz. No para!
2022. jún. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!