Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött és nagyon rosszul...

Megjött és nagyon rosszul vagyok Mit csinàljak?

Figyelt kérdés

Görcsölök,szédülök,hànyingerem van

Folyik rólam a víz de közbe fàzok

a szàm folyamatosan kiszàrad

17/L



2022. jún. 26. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Vegyél be Nospát, vagy valami görcsoldót.
2022. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Igyál sok folyadékot és pihenj sokat, esetleg egy meleg zuhany vagy egy melegvizzel megtöltött palackot rakj a hasadra segít oldani a görcsöket. De ha nagyon rossz lenne, akkor nyugodtan vegyél be egy fájdalomcsillapítót.

Viszont ha ez rendszeres és napokig kiesel a hétköznapi dolgaidbóla rosszullétek miatt, akkor érdemes lenne elmenned nőgyógyászhoz.

2022. jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Görcsoldó, fàjdalom csillapító, melegítőpàrna, vagx melegvizes palack. Tudom nagyon meleg van, de hidd el sokat segít. Igyál sokat. Nem vagy làzas? Nem attól fàzol?
2022. jún. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Anyád, vkiv rokon, senki nincs a közeledben?
2022. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Ez a dysmenorrhoea.


Meleg takaró, meleg vizes borogatás vagy palack a hasra.

Speciálisan menstruációs panaszok idején javasolt intimtorna gyakorlatok,néhány perc ellazulás, egyedüllét, relaxáció (zene, illatos mécses, kellemesen meleg fürdő)javasolt. Sok folyadék és rostdús ételek fogyasztása, könnyű mozgás, séta a szabadban. Menstruációs panaszokat enyhítő gyógytea keverékek.


Ha ezek nem használnak, akkor jöhet a Nospa, Ibuprofén alapanyagú gyógyszer, vagy akár a Flektor por, de utóbbihoz gyomorvédő gyógyszer is erősen javasolt.

2022. jún. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Miért lettek a hasznos válaszok leértekelve?
2022. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
#6 Mert ez az oldal ilyen. Ha a leghasznosabb választ adod, akkor is lesz egy noname ember aki le pontoz, mert " miértne ".
2022. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Görcs ellen meleg fürdő is segíthet.
2022. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Igyál jó meleg teát, feküdj le magzatpózban, feküdj le, pihengess egy kicsit

Én ha nagyon rosszul vagyok, rubophent vagy sima fájdalomcsillapítót is szoktam enni, egy barátom pedig nospa-t használ

Esetleg ha van téli kézmelegítő párnácskád (olyan kristályos), azt is idatarrlthatod a hasadhoz, ha nincs gyógyszered

2022. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Meg még a forró zuhany ami szokott nekem segíteni
2022. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!