Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Beszedhetek egymas utan 2...

Beszedhetek egymas utan 2 level fogamzasgatlot, szunet nelkul?

Figyelt kérdés
2 eve szedem a Milligestet, bevalt es nincsenek mellekhatasai sem, azonban juliusban tobbszor is megyunk nyaralni, igy nagyon nem jonne jol, ha barmikor vereznek. 3 fazisu a tablettam, szerintetek beszedhetek szunet nelkul 2 levelet hogy kimaradjon a verzesem? Vajon csokken a hatekonysaga? Tartanom kellene a teherbeesestol? Valakinek esetleg van tapasztalata ezzel kapcsolatban?
2022. jún. 29. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Beszedheted. De ne csinálj ebből rendszert :)
2022. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszedheted, de évente 1x nagyon max. 2x csinálj ilyet :)
2022. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Beszedheted, de ezt annak tudataban tedd, hogy lehet nagyon rosszul fog elsulni a dolog es verezgetni fogsz hetekig.
2022. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)igazabol csinaltam mar egyszer ilyet, mikor kb fel eve szedtem gyogyszert, akkor sem volt semmi baj, csak kevesse voltam tajekozott es szerettem volna tudni, hogy merjem-e megegyszer megcsinalni
2022. jún. 29. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Beszedheted, de ha 3 fázisút szedsz, akkor csak a 3. típusú tablettát szedheted be folytatólagosan, nem elölről kell kezdeni a levelet. Tehát csak a 3. típusú tabletta számával tudod eltolni a menstruációt.

Egyfázisúnál folytathatod csak a következő levelet az elejéről.

2022. jún. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!