Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Június 14-én estem át leep...

Június 14-én estem át leep konizaciós műtéten, 1 hét után kezdtem el vérezni. Tegnap megemeltem egy tepsit, ezután egy alvadt vérdarab távozott, bementünk a kórházba. Éjszakára benn inf., szigorú fekvést irt elő, mégis kis vérzés. Mással volt ilyen?

Figyelt kérdés

2022. jún. 30. 19:32
 1/2 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Mi lett veled végül? Meggyógyultál azóta? Az emelés volt az oka a vérzésnek?
2023. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, az volt a gond, hogy nem tudtam magam visszafogni, sokat voltam talpon meg emelni se lehetett. Emiatt a 4 hét táppénz miatt 5 hetet voltam otthon, utána visszamehettem dolgozni. Úgyhogy nagyon be kell tartani azt a 2 hét szigorú fekvést, a teljes gyógyulásra 6 hetet mondanak. Persze mindenkinél más, nekem lehet az életkoromból adódóan is nehezebben gyógyult(51 vagyok). Egész sokáig éreztem ilyen nyillaló érzést, ezt olvasom másnál is, hogy ők is tapasztalnak ilyet. Például épp múlt héten elkaptam egy vírust és akkor is éreztem ott lenn azt a nyillalgatást néhányszor. Jövő héten megyek újabb kontrollra, izgulok, hogy minden rendben legyen.
2023. febr. 27. 10:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!