Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha tisztaságit/szárnyasbetétet...

Ha tisztaságit/szárnyasbetétet használok, mennyire probléma, ha pisilés után elmulasztom a törlést?

Figyelt kérdés
A betétet ígyis-úgyis elhasználja az ember, viszont legalább a pisiléshez nem használ wc-papírt. Fel tudja fogni a maradék pisit a tisztasági betét? Vagy lehet belőle probléma (akár másfajta)?

2022. júl. 4. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Egyrészt baktérium tanya, olyan gombás vagy bakteriális fertőzést összeszedsz vele, hogy öröm lesz kikezelni. Másrészt ebben az időben (meg amúgyis) bebüdösödik..

Normális, ápolt nőnek ilyen eszébe nem jut..

2022. júl. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Ez már az igénytelenség legfelső foka.

Szerintem nagy wc után se használj papírt, hiszen ott a betét.

2022. júl. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Eléggé nagy. Ott bomlik majd le a vizelet. Ammónia szagú bacitenyeszetet csinálsz, ami majd megy a hólyagodba, vesédbe. Az urológusnak jó szakmai kihívás leszel, mire kikezel majd. Számold ki mennyi pénzt spórolhat a papírral és mennyibe fog fájni pár doboz antibiotikum.
2022. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függetlenül töröld meg utána, jobban jársz.
2022. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor is mindig ki kell törölni pisi és kaki után is ha betétet viselsz.
2022. júl. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Hát, figyi, nyilvános helyen SOSEM használok odatett wc papírt. Nincs gusztusom hozzá, mert ki tudja előtte ki fogdosta. Mindig a SAJÁTOMAT viszem vagy zsepit, ha nincs akkor így jártam, azt az egy-két cseppet hazáig felszívja és itthon megmosdok.
2022. júl. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer amúgy kamaszkoromban mentünk wcre és nem volt papír. Kértem egy zsepit attól akivel voltam és adott egy használtat. Amikor ezt szóvá tettem, annyit mondott, hogy egy kis takonytól semmi bajom sem lesz. Szerintem ekkor indult meg nálam ez az undor.
2022. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azon az anyagon nagyon hamar szaporodnak a bacik!!!!
2022. júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!