Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van a bugyimnak ilyen...

Miért van a bugyimnak ilyen illata?

Figyelt kérdés

Szóval, télen-nyáron egyaránt azt tapasztalom, hogy nem "szagmentes" a bugyim. Voltam vizelet vizsgálaton, nincs baktérium a vizeletemben, sőt tökéletes az eredmény. Hüvelygombám sincs. Nem büdösnek mondanám, egyszerűen azt érzem, van valami illat a bugyimon, a p*ncim is átveszi, úgyértem, ha hozzáérek a bőrömhöz kívül, utána érzem az ujjamon. A combjaim összeérnek, gondoltam rá, hogy ez tipikus izzadtság szag (izzadós is vagyok), azért van évszaktól függetlenül.

Nektek is valamennyire "illatozik" a bugyi, tehát másnak sem semmilyen illatú?


2022. júl. 4. 21:18
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
#2, betétet akkor használok, mikor megvan, a mindennapokban nem.
2022. júl. 5. 06:30
 12/25 A kérdező kommentje:
#7 és sajnos tangát használok és nehezen is szokok le róla. Mondhatni a nehezen = sehogy. 😕
2022. júl. 5. 06:30
 13/25 anonim ***** válasza:
47%

Akkor használj tisztasági betétet, nagyon jó!

És szokj le a tangáról, mert nem egészséges! Ha néha hordasz, oké, de mindennap ne tedd!

2022. júl. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
10%
2-es, megkérlek, ne hülyézz le senkit, ez szabályellenes, erkölcstelen és tiszteletlen!!! Világos? A másik hogy nem hülye az első, mert igaza van, csak a megfelelő intim illatosítót kell választani, nem akármit. A szeméremdombra (szőrösen főleg), ágyékhajlatba nyugodtan szabad, senki nem a hüvelybe fújja... És lehet ez egy stift is. De legjobb a hintőpor.
2022. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
81%
14-es! Te ne szabd meg senkinek, mit mondjon és csináljon. Azon kívül NEM LEHET ODAKENNI SEMMIT! Nem kell hintőpor, mert kiszárítja. Honnan szeditek ezt a sok hülyeséget? A nőgyógyászok sem ajálják ezeket a termékeket, nem is véletlenül, mivel a legtöbb intim mosakodónak kikiáltott termék megöli a hüvelyben található természetes bacikat, ezzel megszünteti a természetes védekezőképességét A hüvelynek van egy természetes illata. Ennyi. Nyilván izzad a kérdező, azért érzi másnak az illatot.
2022. júl. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
26%
Ha tangát hordasz, ne csodálkozz, ha büdös. Bepállik, főleg ebben a melegben.
2022. júl. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Van francia bugyiban is...nem az határozza meg.

Már arra is gondoltam, hogy nem is a puncimtól jön, amit érzek, hanem a bikinivonalam "izzad be", pláne, hogy az én combjaim össze is érnek, nem szellőzik ott.

2022. júl. 5. 20:13
 18/25 anonim ***** válasza:
Tudom, ismerem. De a lukad akkor se tud szellőzni rendesen.
2022. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
29%

Sürgősen felejtsd el a tangát. A kis pánt a végbélnyílás, a hüvelybemenet és húgycsőnyílás között szánkázik egész nap. És sajnos minden nyílásunkból folyik valami, mindben más-más bacik vannak, amelyek beivódnak a pántba, és jönnek mennek a nyílások között....


Vannak olyan lézervágott, testszínű alsóneműk, amelyek nem látszanak át a nadrágon/szoknyán kívülről. A legjobb a száras alsó, vagy hipster alsó.

2022. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
38%
Igen, izzadhat a bikinivonalad, de akkor sem jó a tanga, nyáron főleg nem. Nem egészséges egyáltalán!
2022. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!