Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szűz és nem szűz nő vérzése...

Szűz és nem szűz nő vérzése között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Van-e különbség ezesetben a vérzés összetétele, és kifolyása között?

2022. júl. 5. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Semmi
2022. júl. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
A szüzeké édesebb.
2022. júl. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Semmi különbség.
2022. júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
86%
Semmi.
2022. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Nekem volt különbség. Miután elvesztettem a szüzességem, erősebbnek érzékeltem a menzeszt. A nőgyásztól rákérdeztem, mondta, hogy valószínű nem erősebb, csak a szűzhártyától lassabban szivárgott ki azelőtt. Tehát ez lehet különbség: hogy milyen erősséggel jön, a hártya miatt.
2022. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Nincs különbség. A szűzhártya pedig nem tudja befolyásolni az erősségét.
2022. júl. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Akkor vitatkozzatok a nőgyógyásszal, biztos jobban tudjátok, mint ő. Ezt mondta a szakember, de azért leminuszoljátok, miközben gondolom nektek nem az a szakterületetek.
2022. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

7 bocsi, apa nőgyógyász....o nem ért hozzá, ugye? O direkt hülyeséget magyaráz be a saját gyerekének......

Nyilván ne csupa szórakozásból írtam, hanem azért, mert utána is néztem és kérdeztem a dolgoknak. Én a helyedben qrva gyorsan leváltanám ezt a "nőgyógyászt", mert messziről süt, hogy a diplomájával max a seggét törli ki.

2022. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8-as hát akkor látod ilyen szakemberek vannak. A városunkban ő volt a főorvos is, meg egyetemen is tanított. Ezek után akkor kiben bízzon az ember, ha egy ilyen orvosra azt mondjátok, hogy szar?!
2022. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
8 idősebb a doki? Mert naluk szokott előfordulni, hogy nem csak azt mondják, amit az egyetemen tanultak, hanem a régi, akkor még igaznak hitt dolgokat is hangoztatják serényen, mint pl. : legyél mindig szőrös ott lent, mert az az egészséges, csak a betét jó, az intimkehely csak kitágítana, és hasonló dolgok.
2022. júl. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!