Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion tablettát kinek mire...

Klion tablettát kinek mire írta fel a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
A kenet vételem negatív lett. De folyamatosan vissza tér az égő,viszkető érzés és ezt írta fel a nőgyógyász. Kicsit félek elkezdeni szedni,nehogy többet ártsak vele,mert olvastam ,hogy candidát okozhat.

2022. júl. 5. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gasztroenterológus írta fel kontaminált vékonybél szindrómára. Ez kiirtja a bacikat, jót-rosszat. Emiatt okozhat zűrt a bélben meg a hüvelyben is, ha nem sikerül visszatelepíteni a jó bacikat. Nem a legjobb gyógyszernek tartom...Iszonyat keserű is.
2022. júl. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És neked használt arra amire kapta? Illetve volt mellékhatása?
2022. júl. 5. 15:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem huvelygyulladásra írta fel, pozitív lett a kenetem is (gyulladásos sejtek).

Nekem lett is candida, szóval utána jött a Canesten + hüvely flora helyreállítás...

2022. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én abbahagytam a szedését, mert rosszul voltam tőle, hányinger, hasfájás. Meg én is olvasgattam a neten, akik arra kapták, amire én, legtöbben panaszkodtak, hogy utána még rosszabb lett nekik, mint volt. Ez is antibiotikum amúgy. A legtöbbjüknek több kúrát is felírt belőle a doki. Pedig egy doboz is sokaknál elcseszi a bélflórát... Erre a kontaminált vékonybélre nagyon gyakran ezt írják fel. Nőgyógyászatilag is gondolom az a céljuk vele, hogy kiírtsák az ottani bacikat. De a hüvely nagyon érzékeny, és minden antibiotikum elpusztítja a jó bacikat is. Utána meg nem olyan könnyű visszaállítani, mert a rossz bacik gyorsabban meg könnyebben visszaépülnek.
2022. júl. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat. Most teljesen tanácstalan vagyok. Főleg azért mert a kenet vételem teljesen negatív...tehát lényegében szerintem csak ezért írta fel a doki hogy valamit adjon...
2022. júl. 5. 17:14
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as, hogy zajlott a hüvelyflóra helyreállítás nálad? Rendbejöttél?
2022. júl. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát rendbe, igen, megvettem ilyen vény nélkül kapható hialuronsavas gélt meg van ilyen tejsavbakteriumos kapszula is, azt is, használtam őket felváltva, aztán nagy nehezen elmult.

Később nálam kiderült hogy hormonális okok is szerepet játszanak az egeszben, végleg ennek a kezelése oldotta meg.

2022. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!