Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik voltak a tapasztalatok...

Mik voltak a tapasztalatok Szolnokon a Szent István Egészségházban lévő 4D babamoziról? Kedvesek? Alaposak?

Figyelt kérdés
Ha valaki volt máshol a környéken, azt is szívesen meghallgatom

2022. júl. 6. 08:09
 1/1 anonim ***** válasza:

2x voltam itt a terhességem alatt. Mindkétszer volt csúszás és sokan is várakoztunk. Kedvesnek kedvesek voltak, de nem sokáig voltam bent. 10 maximum 15 perc volt az egész. Én kicsit többet vártam volna, hogy őszinte legyek. Nem sokat beszélt a babáról. Persze megmutatot pár dolgot, de kb csak az alapokat. Egyik ismerősünk pesten járt babamozin. Na az ő babájának még az ujjperceit is megszámolták. Nyilván 2x annyiba is került a vizsgálat.

A képek amiket kaptunk nem lettek rosszak, annak ellenére, hogy nem nagyon akarta mutatni magát a bab. Első alkalommal 2db-ot kaptunk, a másodiknál viszont csak egyet sikerült készíteni. Lehet többet is tudtak volna, ha nem zavarják le olyan gyorsan az egészet. Nekem legalábbis ez volt a benyomásom. Főleg a második alkalomnál. Egyébként az egész vizsgálatot pluszban még kiírják cd-re.

Összességében nem mondanám rossz élménynek vagy kidobott pénznek. Viszont ha újra terhes lennék, biztosan máshova mennék.

2022. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!