Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi esély van rá, hogy ez TSS?

Mennyi esély van rá, hogy ez TSS?

Figyelt kérdés
Hétfőn (ma szerda van) elkezdtem köhögni, majd kedden belázasodtam (38,5 volt a legmagasabb, azóta egy fél lázcsillapítóval szépen visszament 36,1-re), fájt a fejem, nagyon gyengének éreztem magam, fájt a torkom. Ma pedig megjött. Mindig kibírhatatlanul szokott fájni, ez most is így volt. Bevettem egy fájdalomcsillapítót, viszont mielőtt hatni tudott volna már kocsiban ültem, és hányingerem támadt. A gyógyszer hatásával elmúltak a görcsök is és a hányingerem is. Most csak a torkom fáj. Az a baj, hogy a TSS szinte összes tünete mutatkozott rajtam. Tudom, hogy ritka betegség, de félek tőle. Most nem használtam tampont, viszont szoktam azt is és betétet is (mikor melyikhez van kedvem).

2022. júl. 6. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A menstruaciod elott kezdodott. Ugyan az igaz, hogy nem csak tamponhasznalattol kaphatod el, de ennek alapvetoen nagyon kicsi az eselye.

Inkabb covidra gyanakodnek, az en kornyezetemben most megint tobben elkaptak sajnos.

2022. júl. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!