Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon/betét vásárlásnál...

Tampon/betét vásárlásnál mennyire számít, hogy mennyibe kerül? A legdrágábbat szoktátok venni, vagy sem?

Figyelt kérdés
Ki, mennyiért vesz (egy hónapban) tampont vagy betétet? Illetve mennyi lenne a határösszeg amit hajlandó lenne még adni érte?

2022. júl. 7. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

En azt a markat veszem, ami bevalt (always) ebbol nem is akarok lejjebb adni, de nem is tudnek, mert minden mastol viszketek, ha betetrol van szo. Tamponbol pedig nekem a tobbi valamiert szivarog es/vagy nem kenyelmes, csak az ob jott be.

Asszem egy csomag betet es olyan 6-8 db tampon megy el egy honapban, de oszinten szolva nem szamolom, csak tippelek, mindig mindenbol tobb van itthon, nem varom meg, hogy le legyen nullazva a keszlet.

2022. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Tamponból ragaszkodom az OB-hoz, legfeljebb elmegyek egy messzebb lévő üzletbe, ahol kicsit kedvezőbb áron adják. Próbáltam már több más márkát is, amik olcsóbban nála, de nem váltak be, valami gondom mindegyikkel volt.

Betétet ritkábban használok (ciklusonként pár darabot), de abból több olyan típus is van, ami bevált. Tisztaságiból pedig szintén hajlamos vagyok kipróbálni újdonságokat, amiket még nem ismerek, bár ott is volt már olyan, aminek megbántam a megvásárlását.

2022. júl. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én általában az olcsóbbnál kezdem, és attól haladok felfele, ha az nem válna be. Ha az olcsóbb nem válik be, akkor igen, veszek drágábbat, de csak azért nem veszek drágát, mert hogy az drágább, és akkor az biztos jobb is. Meg néha rám jön az, hogy kipróbáljak újabb fajtákat, de akkor sem feltétlen a drágábbakat, hanem ami ár-érték arányban szimpi, vagy ami szimplán megtetszik. Jelenleg Naturellát használok, meg vagyok vele elégedve. Általában havonta veszek egy csomaggal, de amúgy mindig több van itthon, mint egy csomag. Szóval a készlet sosincs lenullázódva, de havonta mindig veszek egyet, ami kb. 900 ft. Tampont pedig nem szoktam használni, az is van itthon, de az a készlet sosincs lenullázódva, szóval nem szoktam újat venni.
2022. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
rózsaszín csomagolású always, csak azt és abból a legnagyobb kiszerelést, mostanra már ez a bevált, volt már időm próbálgatni. 1500-1700 körül szokott lenni a legnagyobb csomag.
2022. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
Tamponból csak az ob minit tudom használni, minden más túl nagy. Így azt veszem, a legnagyobb dobozosat ami van (sokáig 56 db-osat vettem, most legutóbb 72 db-osat találtam), az fél évig is elég. Betétet ritkán használok, inkább csak aznap amikor meg kell jönnie de még nem jött meg és mennem kell valahova, meg a végén éjszakára. Abból a Naturellát szoktam venni, ár-érték arányban jó szerintem.
2022. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

tampont egyáltalán nem használok soha.

betétből a facelle kék színűjét szoktam vásárolni a rossmannba. az jó vastag és hosszu. az én vérzéserősségemnek megfelel.

2022. júl. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Dm Jessa egész jó. Nekem nagyon erős a vérzésem, de a super plus tamponja szerintem simán van olyan jó, mint az Ob. Viszont a legtöbb saját márkás elég gyenge, pl múltkor az Aldiban vettem super tampont. Olcsónak olcsó volt, de kb akkora, mint az Ob mini. Ki kell tapasztalni, szerintem érdemes kísérletezni velük. Ha nem válik be, gyengébb napokra még az is megfelelő.
2022. júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tinikoromban csak az ob vált be, aztán olyan 24-25 éves korom körül kezdtem váltani, keresgélni.

Volt, hogy a tesóm vett magának nagy kiszerelést valamiből, amit aztán elosztottunk, mert neki nem jött be annyira.

Nekem is jó a Jessa, pl. De igen, az Ob a legjobb a borítása miatt.

Betétből a legvékonyabb, csak hogy az esetleges cseppeket felfogja. Nem keresem a márkát, csak nagyon vékony legyen.

A szülés után chicco speciális betétet használtam, nagyon természetes érzés volt.

Akkor jöttem rá, hogy lehet ebben a mosható betét dologban valami, de még nem szántam rá magamat.

31n

2022. júl. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak betétet használok 19-24db egy hónapban, always sotétkék, éjjel nappal
2022. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sokáig csak tampont használtam, abból is csak az OB-t. Aztán betét kellett, hogy meg tudjam saccolni a vérzés mennyiségét egy nőgyógyászati kivizsgáláshoz. Akkor kezdtem el a betéteket próbálgatni, és különböző márkákból venni. Mostanra már tudom melyik betétek a kényelmesek nekem, azokból szoktam venni több csomaggal is egy-egy nagyobb leértékelésnél. Kb 20 darab fogy el egy menstruáció alatt. Van több méret, márka itthon, eláll. Majd szépen elfogy a készlet. Tampon is van bőven, nyáron utálom a betétet, de már inkább saját márkás tampont veszek, mert jóval olcsóbb, és szerintem ugyanolyan jó.
2022. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!