Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusz(nem saját döntés...

Abortusz(nem saját döntés volt) után 3 héttel orvosi engedéllyel és védekezéssel voltunk együtt a párommal Viszont a gumi ki szakadt, de nem ment el viszont elő váladék juthatott be Lehet belőle baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 hete volt abortuszom, orvosi javaslatra

2,5 hét után mentem vissza kontrollra, ott az orvosom mindent rendben talált és azt mondta, hogy óvszerrel el kezdhetünk újra némi életet élni a párommal

4.-én voltunk együtt, óvszerrel védekeztünk viszont az óvszer ki szakad, de még az előtt hogy el ment volna, viszont elő váladék kerülhetett be.

Mennyi az esélye annak hogy ebből baba lehet?

Fogamzás gátlót és esemény utáni tablettát nem tudok szedni mert olyan gyógyszert szedek ami meg gátolja ezeknek a hatékonyságát, az esemény utáni nekem egyáltalán nem használ :(

A dokim nyaral, nem érem el


2022. júl. 9. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2022. júl. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Beszéltem közben a kórházzal, nagy nehezen 3 nap után el értem egy orvost

Ő azt mondta hogy ha csak elő váladék volt akkor így hogy nagyon rövid idő telt el a műtét óta nem tartja valószínűnek hogy ebből baj lehetne

De ha a 6. hétre sem jön meg akkor csináljak tesztet

2022. júl. 9. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:
6%

Aha, abortálták egy gyerekedet, te három hét! után szexelsz (holott az orvosi ellenőrzésig nulla! szex), aztán még be akarod mesélni, hogy az esemény utáni neked épp nem hat.


Na persze.

2022. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2,5 hét után mentem vissza kontrollra, ott az orvosom mindent rendben talált és azt mondta, hogy óvszerrel el kezdhetünk újra némi életet élni a párommal - abortusz után is minimum hat hétig tilos a házasélet, és ezt egyetlen doki sem cáfolja.
2022. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!