Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítene valaki? Péterffy...

Segítene valaki? Péterffy kórházban keresek jó orvost méhszájpolip műtéthez!(Bővebben lent.)

Figyelt kérdés

Szóval van egy elég nagy méhszáj polipom, amit muszáj sürgősen eltávolítani, mert akadályozza a teherbeesést. Mivel nagyon szeretnék gyereket, de öreg vagyok már, nagyon fontos, hogy nehogy elrontsák.(Tudom, rutin műtét, de parazom, na.)

Akit műtöttek ott polippal és meg volt elégedve a dokival megosztaná a nevét(a dokiét persze, nem a sajátját 😂)? Akár privátban is.

Légyszi, rémhíreket ne írjatok, mert akkor mindenki kiesik. Max.annyit, hogy XY-hoz ne!

Köszönöm, ha ír valaki.



2022. júl. 13. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj már, de egy polyp műtéten mit lehet jobban vagy rosszabbul csinálni???

Megfog, lecsavar, ennyi. Egy kezdő rezidens, de még egy betanított csimpánz is meg tudná csinálni.

2022. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

😂Na, ez megnyugtató, de azért, ha nem muszáj, mégse egy csimpánzra bíznám.

Egyébként azért, mert úgy tudom, kötelező része a kaparás is, aminél pl.már lehet kockázat a méh átszúrása. Mint írtam, lennének meg terveim a méhemmel...

2022. júl. 13. 18:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt pont ugyanakkora eséllyel fogja kilyukasztani egy 20 éve praktizáló szakorvos, mint egy kezdő rezidens.
2022. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Te aztán meg tudod nyugtatni az embert😂

Azt se tudom, mi a fr.ncnak kell azt erőltetni, amikor bőven elég lenne a kockázat mentes polip eltávolítás.

2022. júl. 13. 19:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de te tolod túl ezt az egészet:D A veseeltávolításomon nem pörögtem ennyit, mint te ezen a polypon. (Igen, emlékszem a múltkori kérdésedre is)

Amúgy meg szimplán megmondod az orvosnak, hogy csak a polypeltávolításba egyezel bele, a méhkaparásba nem, oszt kész.

2022. júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó, könnyen beszélsz, veséből kettő van😂
2022. júl. 13. 21:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. A méhet meg simán be lehet foltozni, ha véletlen kilyukasztják…
2022. júl. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!