Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tejsavat irrigálás + hüvelytab...

Tejsavat irrigálás + hüvelytabletta használata. Gondolom ez nem normális?

Figyelt kérdés
Kedden kezdtem el a kúrát, amit a nőgyógyászom ajánlott. 3 dl vízben 4 ml tejsav, ezzel irrigálni. Ez a második napom, de egyszerűen annyira kiszárított, hogy ülni alig tudok. Nem belül, hanem kívül a bőr, egészen a fenekemig, ahogy folyik ki belőlem. Gondolom ez nem normális.. Hagyjam abba esetleg? 10 napig kellene csinálnom, de annyira rossz, hogy megbolondulok!

2022. júl. 14. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
és ha bekennéd krémmel, mielőtt kezded az irrigálást? nem közvetlenül a boroddel érintkezne, plusz még kicsit hidratálna is.
2022. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most per pillanat annyira fáj a bőröm körülötte, hogy még csak fel sem tudom helyezni az irrigátort!
2022. júl. 14. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Irrigálás egyetlen esetben javasolt, akkor, ha pont az a probléma, hogy zúl sok a tejsavtermelő baktérium. Minden más esetben ellenjavallt. És biztos nem folytatnám, de ehhez a dokihoz se mennék többet.
2022. júl. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most én is mindenképp abbahagyom. Az orvos pedig azért írta fel, mert látta, hogy "zavaros vagyok", szerinte enyhe hüvelygyulladásom van. Csak nem értem, mert semmi panaszom nem volt.
2022. júl. 14. 20:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek tüneteim eleve nem kezdek ilyenbe meg nem teszek fel semmit, nem veszek be semmilyen gyógyszert, akkor se, ha felírják
2022. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Az üzenetedből most teljesen az jön le, mintha az én hibám lenne.. „Sajnálom”, hogy hallgattam az orvosra, aki premier plánban turkált bennem 10 percig, és biztosan látott valamit, amiért indokolt volt felírni ezeket a gyógyszereket!

2022. júl. 15. 08:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád
2022. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!