Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan akinek a hormon...

Van itt olyan akinek a hormon mentes spirál gyulladást okozott?

Figyelt kérdés
Három hónapja szültem, azóta nem jött még meg. A hat hetes kontroll után kaptan egy spirált. A felhelyezés után két héttel ellenőrizte a nőgyógyászom, minden rendben volt. Pár napja görcsöl a hasam, olyasmi mintha meg akarna jönni. Lehet, hogy a spirállal van gond vagy csak tényleg meg fog jönni? Ha valakinek volt problémája vele, milyen tünetei voltak? Tudom orvos.. El is fogok menni csak érdekel hátha tud valaki valami okosat mondani.
2022. júl. 14. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nővéremnek pl az egyik petefészke petevezetővel együtt bánta, olyan tályog alakult ki a gyulladás miatt.

Nekem a hormonos okozott súlyos gyulladásokat.

2022. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen tünetei voltak?
2022. júl. 14. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasfájás. Láz.

Én 9 hónapból 7 hónapot végig véreztem, pecsételtem. Idegentest érzés. A végén majdnem 40 fokos lázzal nem bírtam már kimászni az ágyból ellátni a gyereket meg magamat.

2022. júl. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez nem hangzik túl jól... Én csak enyhén görcsölök semmi mást nem érzek.
2022. júl. 14. 18:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!