Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Külső nemiszervi és gáttájéki...

Külső nemiszervi és gáttájéki kiütések? Sajnos autoimmun betegség és folyamatos menstruációs zavar miatt lényegében havonta előjön a hüvelygombám. Mindig ugyanazok a tünetek, viszketés, enyhe égő, irritativ érzés, kezelem hüvelykúppal és elmúlik.

Figyelt kérdés
Most is így indult, vasárnap kezdtem egy 3 napos canesten kezelést, hétfőn este azonban külsőleg kezdődtek nagyon kellemetlen tüneteim, égett, csípett az egész nagy és kisajki, csikló, gáttájéki végbélnyílásig tartóan piros, duzzadt és pattanásszerű kiütések jelentek meg, amik nagyon fájnak,érzékenyek véreznek is.Azóta kenem is canestem krémmel. Mivel semmi gombás tünetem nincs már,ahogy elhasználtam a 3 kúpot elmúlt, mi ez a tünet? Meg eddig sose voltak ilyen külső nemiszervi tüneteim. Allergia lehet a sok canesten miatt(hogy minden hónapban kell lényegében), vagy kifejezetten a krémezéstől? Orvos kedden lesz leghamarabb, bár munkahelyről nem igazán tudok most hiányozni.

2022. júl. 15. 11:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én is sajnos havi szinten küzdök ezzel, viszont ilyen kiütéseim még sosem voltak. Végül voltál vele orvosnál?
2022. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!