Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a megoldás arra,ha kicsúszi...

Mi a megoldás arra,ha kicsúszik a tampon?

Figyelt kérdés
Mióta szültem,kicsúszik a tampon,pedig évekig használtam sosem volt vele gondom.Már 6 éve nem használtam,de végre holnap eljutok a csajokkal kikapcsolódni,nekem meg pont most jött meg 1 héttel hamarabb,arra gondoltam megpróbálom a tampont,csak hát nem akarom,hogy kicsússzon.Egyébként van hüvelyfal süllyedésem, így lehet ennek is közé van hozzá. Normál tampont használtam,ha nagyobbat próbálok akkor talán az bent maradhat?

2022. júl. 15. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Nagyobbat próbálj meg
2022. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Nem igazán értem (de lehet, orvosi indoka van), ha kicsúszik nem teszed elég magasra. Lehet DM-ben venni soft tampont, ezt kifejezetten úszáshoz is ajánlják.

[link]

2022. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Nagyobbat használj.
2022. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
nagyot tegyél be
2022. júl. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
KEzdd el az intimtornát (Kriston Andrea módszere nagyon jó), egyszerüen a hüvelyfal izmai nem müködnek rendesen.
2022. júl. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!