Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hónapja új partnerem van,...

1 hónapja új partnerem van, holnap kell megjonnie, viszont az utóbbi 2 együttlétkor barnáztam, tegnap és 3 napja. Eddig ilyen sose volt, mitől lehet? 30 éves vagyok

Figyelt kérdés
2022. júl. 17. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs ultrahangszemünk. De ugye védekeztetek?
2022. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor voltál utoljára nőgyógyásznál? Nincs méhszájsebed?
2022. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Múlthéten voltam, spiralt rakott fel. De menstruáció alatt rakta fel így nem nézte a méhszájat. Viszont újra fajdogal a derekam

Létezne, hogy oda vissza ad valami fertőzést?

2022. júl. 25. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Spiráltól is lehet vérzés. Hagyományostól és hormonspiráltól is.
2022. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A spirált utána rakta fel a doki, azóta megjott. Viszont azóta sárgás szagtalan folyásom van. Tudom a spirál tud gyulladást csinálni, sőt a hasam is fáj azóta. Pénteken lesz 1 hetes a spirál
2022. júl. 28. 11:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Igen, elvileg a steril gyulladás az, amivel megakadályozza a beágyazódást a hagyományos spirál. Folyást is okozhat, de azt nem írták, hogy milyen típusút. Személyes tapasztalatom nincs, de anno olvasgattam a témában. A görcsöknek elvileg meg kell szűnniük pár nappal a felhelyezés után. Ha nem múlik, mindenképp hívd a dokit!
2022. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!