Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ergam cseppet be lehet venni...

Stefan91 kérdése:

Ergam cseppet be lehet venni vizzel is, vagy ajánlott víz nélkül teás kanállal csak?

Figyelt kérdés

Sajnos ismerősöm olyan gyógyszereket szed, hogy a hormonjait felborítja, így elhúzódó erős vérzése van.

Nőgyógyásznál járt emiatt, aki nos, nem igazán kedves alkat volt, de ergam cseppet javallott részére.

Első alkalommal mikor kapta, teás kanálba csepegtettve szedte (3x25csepp) és kb 4 nap alatt el állt a vérzése.

Most új fenn x hónap elteltével, erősen vérzik immár közel 3 hete majdnem. Könyörgünk neki már már, hogy menjen el orvoshoz, de hajthatatlan.

Most is ergam cseppett szed, már a második üveggel issza, az első üveg esetén tejjel öblített, lévén ugye nem jó ízű, de nem használt, így bele magyarázta, amivel talán egyet is értek, hogy a tej semlegesítette a hatását.

Most a második üveg esetében szintén teás kanálra csepegtetve "issza" meg, de rá kortyol egy kis üveg vizet a végén.

Melyik módszer hatásosabb? Tudom, az orvos! De ezt ne nekem kérlek, neki! Tehát önmagában a cseppek, vagy kis vizzel gyorsabban le ér/felszívódik? Azaz hatásosabb?



2022. júl. 17. 17:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék, antiepileptikumokat szed, ezek hatnak ki a hormonokra. Azaz olyan készítményeket amik görcsöt vállthatnak ki, nem szedhet.
2022. júl. 17. 17:17
 2/4 anonim ***** válasza:
A készítmény kifejezetten arra való, hogy erős méhösszehúzódást váltson ki, nem véletlenül vényköteles! Mindegy, hogy hogy használja, vízzel, tejjel, hatnia kellene, ha 3 hétig erősen vérzik, akkor orvos.
2022. júl. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"ismerősöm"


Sosem értem, hogy egy a n o n i m oldalon minek hazudozni...

2022. júl. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as a véleményed, lévén Én férfi vagyok úgyhogy elhiheted, nem vérzik a nunám! Köszönöm értékes hozzászólásod! Üdvözlettel!
2022. júl. 21. 20:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!