Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az évről évre gyengéb...

Normális az évről évre gyengébb menstruáció?

Figyelt kérdés

12 és fél évesen jött meg először, idén leszek 30.

Amikor először megjött, akkor eltartott 7-8 napig is és szinte folyt. Ezt gyűlöltem is.

Viszont évről évre egyre kevesebb a mennyisége. Most kb 1 napig van rendes vérzés, de az is kevés, aztán a többi napon pecsételte, barna folyás és max 3-4 napig tart. Rákszűrésen nemrég voltam, az jó lett. Régebben kétszer voltam hormonvizsgálaton, amikor a vérzés 3. napján kellett menni, ott sem találtak problémát.



2022. júl. 18. 15:23
 1/5 A kérdező kommentje:
*pecsételés
2022. júl. 18. 15:23
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális,de menj el nőgyógyászhoz majd ő megmondja
2022. júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy változik, normális. Ahogy öregszik az ember, úgy kevesebb is lesz, ez is normális.


Hogy konkrétan a te eseted 30 évesen normális-e, azt egy orvos tudná megítélni.

2022. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális. Nekem tinikoromban vagy 8-9 napig tartott, most 26 évesen csak 4-5 és a mennyisége is kevesebb. Persze ha valami aggaszt menj nőgyógyászhoz, de alapvetően ez normális dolog.
2022. júl. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2022. júl. 19. 09:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!