Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyemnél a nagyajkamon...

A hüvelyemnél a nagyajkamon van egy borsónyi dudor, mi lehet az? Aggódok...

Figyelt kérdés

Ma este tusoláskor vettem észre, külsőleg alig látszik viszont kitapintva egy nagyobb borsó szemnyi. Ha megnyomom fáj, egyébként nem viszket, nem ég nincs vele semmi,csak be van picit püffedve és ott van az a borsó. Mit csináljak vele? Egyből szaladjak orvoshoz? Mi okozhatja ezt?

Előre is köszönöm a válaszokat! Remélem megtudok nyugodni...

17l


2022. júl. 21. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szőrtüsző gyulladás?van valami külső nyoma?nézd meg valahogy
2022. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Régen nekem is volt, ha nagy melegben beizzadtam. Pár nap alatt nyomtalanul elmúlt, a doki is azt mondta, hogy így nincs vele baj. Várj néhány napot, és ha nem látsz változást, akkor orvos. Vagy ha kiújul.
2022. júl. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem szőrtüsző gyulladás, mert ott már szőrszál sincs ez a belső oldalon van a benetnél.
2022. júl. 22. 08:16
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg kicsit mélyebben van ahoz.
2022. júl. 22. 08:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen pattanásszerű valami lehet, akkor is tud lenni, ha nincs ott szőrszál. Pár nap alatt vagy visszahúzódik, vagy kifakad magától. Ne nyomkodd, ne piszkáld.
2022. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
akkor beizzadt és pattanás
2022. júl. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem nyomkodom, nem piszkálom.ez a harmadik napunk együtt a kis dudorral... Nem változott eddig semmit.
2022. júl. 23. 08:28
 8/11 anonim ***** válasza:
okoz problémát?mozgásban,sexben valami?
2022. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A szexet kerülöm amíg el nem múlik. Egyébként biciklizés közben eléggé zavaró, ugyanis nyomódik.
2022. júl. 24. 10:05
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem Bartholin-mirigy ciszta a leírásod alapján. Nekem is volt ilyen, de kisebb méretű, és a lenti leírással ellentétben nem kellett műteni. A doki megpróbálta kinyomni, de mivel ez nem sikerült valami krémet adott rá, azzal kellett kenegetni naponta többször, szerencsére ez segített, elmúlt (már nem emlékszem pontosan 1-2 hét alatt). Azóta sosem újult ki (vagy 20 éve volt ez).


[link]


Menj el nőgyógyászhoz vele.

2022. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!