Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is szokott lenni...

Másnak is szokott lenni menzesz előtt enyhe barna folyás illetve enyhe vérzés?

Figyelt kérdés

középidőbe erős barna folyásom volt, vékony tisztasági betéten látszott most meg nagyon nagyon enyhe barna folyásom menzesz előtt egy héttel.

Nem élek nemi életet, nem szedek fogamzágátlót


2022. júl. 23. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Nekem nem
2022. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
középidőben lehet ovulációs vérzés. mensi előtti 1-2 napban barna pecseteles normális is lehet, ez nekem is volt (most babát várok így nincs).
2022. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy időben.
2022. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Köztes vérzés. Normális.
2022. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Progeszteron hiány valószínűleg, ha nem rendszeres nem kell vele foglalkozni. Ha igen, érdemes megnézetni orvossal, nehogy más álljon a háttérben.
2022. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5:

a mensi előtti 1-2 napos barnázás utalhat progeszteron hiányra, de általában ezzel nem nagyon foglalkoznak a dokik, azt mondják hogy normális, nem vagyunk egyformák. max akkor foglalkoznak vele, ha egy ideje nem jön össze a baba... nekem rendszeresen volt mensi előtt, mégis könnyen összejött a baba. de persze ha megnézeti a doki, abból baj nem lesz, csak én sajnos ezt tapasztaltam...

2022. júl. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
progreszteron hiány mitől lehet illetve van valami rá amit szedhetek?
2022. júl. 23. 16:15
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
a progeszteron egy hormon. szóval csak úgy hasrautesszeruen nem érdemes rá semmit szedni, lehet nincs progi hiányod csak valamiért van egy kis barnázás. inkább nezesd meg, egy vérvétel az egész.
2022. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Persze ez azerintem normális nekem is volt!
2022. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!