Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sos! Milyen praktikákkál...

Sos! Milyen praktikákkál tudom elérni, hogy ma megjöjjön?

Figyelt kérdés

Már napok óta próbálkozok, de ha ma estig nem jön meg, akkor nem tudok majd fürödni jövőhéten, pedig ezt a 4 napot vártam a legjobban az évben. Már próbáltam tornázni, teát inni, a hasamat masszírozni, de semmi. Most tartok a 28. napnál. Sos segítség kéne 😭

L16


2022. júl. 24. 11:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Akkora gond, ha nem mész be a vízbe? Ennél nagyobb problémád az életben ne legyen, szívből kívánom! Akkor fog megjönnie, amikor KELL! Ne erőltesd! Lehet az is, hogy majd azután jön meg, hogy elmentél fürdeni.
2022. júl. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Őszintén mondom, hogy tényleg nagy gond lenne, ha nem tudnék fürdeni, ugyanis ezt vártam egész évben.
2022. júl. 24. 12:02
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Drágám hány menstruációs terméket ismersz?
2022. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Igen, tampont nyugodtan használhatsz, ha "rosszkor" jön meg. És akkor mehetsz fürdeni. Erre találták ki.
2022. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Van olyan, amit kifejezetten erre fejlesztettek ki:

[link]

2022. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de valami módszerrel nem lehetne elérni, hogy ma jöjjön meg?
2022. júl. 24. 12:07
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Ezt így aznap nem tudod elintézni. Ha előre tudod, úgy tudom, a rozmaring tea valamennyit segíthet, korábbra hozhatja, ha naponta iszogatod (ez is csak esetleges)

Próbáld ki a mini tampont, és akkor tudsz fürdeni is. Ha az lenne probléma, szűzen is lehet használni, nem csinál gebaszt, és első használatkor is gyorsan meg lehet szokni

2022. júl. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
19%

A tampont NEM erre találták ki. Egyik barátnőm is ezt hitte, alulról megszívta magát a tampon vízzel, rá is cseszett. Miért olyan k*vára nehéz kibírni azt a pár napot? A legtöbb ember ráadásul tuti nem örülne, ha valaki bemenne a vízbe úgy, hogy menstruál, hiába van neki fent tampon.

Na meg ez a leírás is: ". Minden nő használhatja, nem csak a menstruáció ideje alatt, hanem azon kívül is."

2022. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Aviva tornával lehet kicsit előrébb hozni, de ahhoz gyakorlat sem árt.
2022. júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
40%
Jó meleg kádfürdő. De ebben a 40 fokban én ezt kihagynám.
2022. júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!