Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van azzal gond, hogy 25...

Van azzal gond, hogy 25 évesen nem szeretnék más eszközt "megtanulni" használni mint a hagyományos eldobható betét?

Figyelt kérdés
12 éves koromban jött meg először és rendszerint erősek és hosszúak a menzeszek (menorrhagia). Mondták már, hogy bizonyos alkalmakra nem jönne rosszul ha megtanulnám pl a tampon használatát vagy ha kelyheznék (pl strand vagy fehér/passzosabb nadrág stb) (a munkához, amit tanulok fehéret szoktak hordani). Én próbáltam már ezeket, de kimondhatatlanul nem jött be egyik sem. Úgy érzem roppant jól ellavírozok a normál betéttel is, még a fent említett helyzetekben is, de gondoltam felteszem ezt a kérdést...

2022. júl. 25. 13:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Az mit takar, hogy "nem jött be egyik sem"? Ha csak annyi, hogy első próbálkozásra nem sikerült feltenni, akkor ne add fel, próbálgasd tovább.
2022. júl. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Tedd amit jonak latsz 🤷
2022. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zavar, korlátoz a betét a mindennapjaiban, ne válts.
2022. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#1: az igazat megvallva lehet furán hangzik de egyrészt volt bennem eleve egyfajta "undor" hogy bennem van a tampon orákon keresztül. Valamiért még a használt tampon látványa is visszataszítóbb mint a betété (fogalmam sincs miért)

Másrészt volt párszor hogy irritált, erre persze azt mondták lehet rosszul csináltam valamit.

2022. júl. 25. 13:44
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Te dolgod mit használsz
2022. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
7%
és a kehellyel mi volt a gond? Ugyanez? Annak nem olyan "durva" a látványa.
2022. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#6 az ellenszenves érzés hogy "bennem van"
2022. júl. 25. 14:45
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Sok nő van, aki csak betétet használ. Ez mindenkinek a saját döntése.
2022. júl. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, csináld úgy, ahogy neked jól esik. Ha téged nem korlátoz az életedben, akkor nincs vele gond. Tapasztalt betéthasználónak az sem fog átázni a fehér ruhán sem. (Ha mondjuk orvos vagy és nem táncos, mert utóbbi esetben tényleg nehéz lenne így megoldani.)
2022. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem gond. Én megőrülök a betéttől pláne nyáron, de ez én vagyok.
2022. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!