Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 2 hete késik a menstruáció...

Már 2 hete késik a menstruációm, pár napja van barna folyásom, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 hete, hogy nem jött meg a menstruációm. Pár napja barnás véres váladékot vettem észre a bugyimon. Ez lehet a menstruáció előjele is? Nemrég kétszer is volt húgyúti fertőzésem, illetve nagyon stresszes vagyok mostanában, ez közrejátszhat abban, hogy ennyit késik? Terhes nem hiszem, hogy lehetnék, mindig megfelelően védekezünk.

2022. júl. 27. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Először is tesztet kellene csinálni, mert megeshet, bármilyen védekezés mellett, míg akkor is ha nagyon óvatosak vagytok. Ha két hete késik biztos kimutatja ha terhesség van a dologban.

Szedtél esetleg antibiotikumot a betegségre? Mert pl: ezek a készítmények erősen képesek befolyásolni ezt (nálam pl furcsa de annyi napot késik, ahány napot ilyenkor ezeket szedem). A stressz sincs valami jó hatással erre.

A barnázás pedig ha nem vagy terhes számos problémára utalhat. Szóval először teszt, ha negatív én kérnék időpontot orvoshoz, akár hormonális probléma, vagy valami gyulladásos folyamat jele is lehet (főleg, hogy a korábbi betegséged kapcsán elég gyakori ez a jelenség, hogy "átterjed"). A folyás miatt én mindenképp orvoshoz mennék.

2022. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A teszt kétszer is negatív lett.
2022. júl. 30. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!