Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7 honapja rendszertelen a...

7 honapja rendszertelen a menstruaciom 12 napokat kesik multhonapba 28.an jott meg de semmi jele hogy ma meg kene jonni(nagyon has fajos vagyok) terhes nem.lehetek januar ota nem elek nemi eletet egyatalan mitol lehet? Lent folyatatom

Figyelt kérdés
Azert irtam hogy terhesegtol nem mivel kb mar 4-5 honaposnak.kene lennem es nincs hasam es semmi terhesegre utalo jelem
2022. júl. 28. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem orvoshoz kellene fordulnod, lehet hormonprobléma, 7 hónap azért már nem néhány alkalom.
2022. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt igazabol az orvosom az szabadsagon van helyetesites meg nincs
2022. júl. 28. 11:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg dolog tudja befolyásolni a menstruációt. Például a testsúlyod is.

Én elég erősen küzdök a túlsúllyal. Mindig lefogyok aztán jojo és megy vissza. Ezt addig játszottam, míg rekord súlyom lett és egyáltalán nem jött meg a menstruációm, úgy kb. 3 hónapig.

De amit elkezdtem lefogyni ismét megjött. Én voltam orvosnál is akkor, hogy biztosan ne legyen probléma, nem talált semmit.

Egyébként jojozás közben is kivehető volt, hogy mikor csak pár kiló plusz volt rajtam, akkor nem hogy megvolt, de közel tűpontos volt minden hónapban a menstruációm.

Persze lehet, hogy ez nálad nem opció, csak leírtam, hátha.

2022. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!