Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Borsó méretű bogyók odalent....

Borsó méretű bogyók odalent. Kell aggódnom?

Figyelt kérdés

17 éves, szűz vagyok még. Tampont szerettem volna kipróbálni a betét helyett, de egyszerűen sehogy se találtam bele, úgyhogy kézzel lenyúltam (egyik lábamat a kád szélére tettem). Egészen hátul tűnt fel hogy van két kicsike bumszli (valószínűleg) a vaginámon. Megpiszkáltam, de nem mondanám hogy fájt, inkább nagyon érzékeny volt. Rákerestem, és a cisztát dobta fel először, de ott azt írják hogy fájdalommal jár az ülés és néha az állás is, én viszont csak akkor érzek belőle bármit, ha lenyúlok és finoman megnyomkodom.

Mivel nem tudom pontosan hogy ott kellene e lennie a vagina nyílásnak (nagyon hátul voltak a bogyók, már kezdtem azt hinni hogy rossz lyukhoz értem...), így csak tippelgetni tudok. Esetleg valaki aki hasonló cipőben jár/járt, tudna segíteni? Nőgyógyászhoz nem szeretnék még menni ha lehet... :/


2022. júl. 29. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Mélyedj el kicsit a külső nemi szervek világában!

A vaginád a hüvelyed, az belül helyezkedik el, azon nem lesz bumszli soha, főleg nem kívül. A kézzel, tükörrel felfedezés mindig hasznos lehet!

A csiklódat gond nélkül ki tudod tapasztalni, a húgycső nyílást nem érzed, utána jön a hüvely, nyilván befér az ujjad (is), a következő nyílás a végbél, nagyon messze van, és garantáltan nem téveszted össze, mert oda aztán semmi sem megy be könnyedén. A leírásod alapján nem is kell nőgyógyászhoz menned, aranyered van, erre a proktológus a szakember.

2022. júl. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, aranyér lesz az, de azzal nem kell ovoshoz menni. Vegyél Reparon kúpot és kenőcsötl és el fog múlni. Ügyelj a rostokban gazdag táplálkozásra, és ne emelj túl nehezet és persze mozogj; a sok ülés nem tesz jót.
2022. júl. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ajjaj... az aranyér eszembe se jutott, hisz ha jól tudom az is fáj ha ül az ember. Mindenesetre, hülyén fog hangzani de megnyugtattatok hogy valószínűleg nem olyan problémám van. Utánanézek a Reparonnak és hogy mit csináljak még hogy elmúljon. Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek, ment a zöld kéz! ❤️
2022. júl. 30. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!