Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye hogy augusztusban a hónap elején fog megjönni?

Figyelt kérdés
Nagyon félek. A mensim eddig mindig hónap közepe - vége fele jött meg, de ebben a hónapban 12-én jött meg. Azelőtt júniusban 19.-én, májusban is inkább a hónap vége fele vagy közepén. Augusztusban egy dolog miatt nagyon jó lenne ha hónap közepe vége táján jönne meg, mert 7.-én 12.-ig lesz egy fontos esemény amin ott kell lennem, viszont ez aggaszt, hogy júliusban 12.-én jött meg és az majdnem hónap eleje, mivan ha most még hamarabb fog??? Félek mit csináljak?
2022. júl. 30. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha te magad nem írod fel napra pontosan, amiből meg tudnád nézni, hány naposak a ciklusaid, van-e bennük rendszer, akkor mi innen honnan jósoljuk meg, mikor fogsz menstruálni?

Ez a hónap közepe meg alapból butaság, mert a hormonrendszered nem nézi a naptárt. Nekem elég szabályos, az esetek 80%-ban 29-30 napra jön meg, ami viszont azt jelenti, hogy hónapról hónapra "hamarabb" jön meg naptári napokban nézve. :)

Amúgy meg ne félj, táborozni, fesztiválozni akkor is lehet, ha megjön, max kicsit macerásabb az élet.

2022. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivan? A menstruáció nem a naptárat figyeli, nem azt kell nézi, hogy hányadikál jött meg, hanem hogy hány nap telt el a 2 menstruáció között.
2022. júl. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány eves vagy?
2022. júl. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha előbb jön meg, akkor előbb jön meg, ezen felesleges idegeskedni.

Legyen nálad betét, tampon meg fájdalomcsillapító, és amennyire tudod, élvezd ki a programot.


Sajna nem választhatjuk meg, hogy mikor menstruálunk :(

Mondanám, hogy fogamzásgátlóval told el, de inkább ne, mert nem egészséges.

2022. júl. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyébként egy 28 napos ciklus esetén kb. 2-3 nappal hamarabb jön meg az előzőhöz képest.


Tehát, ha júliusban 12-16-ig volt meg, akkor normális esetben augusztusban 9-10 körül várható - ha nem kavar be a stressz a ciklusba, és hozza még előrébb, vagy késlelteti.


De semmit nem tudsz csinálni, csak elfogadni a helyzetet és felkészülni rá.

2022. júl. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!