Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert pisilhettem be?

Miert pisilhettem be?

Figyelt kérdés
Menstrualok meg alapvetoen stresszes idoszakom van. A WC vettem eszre hogy valamikor bepisiltem.. De nem is erztem hogy mikor
2022. aug. 1. 17:59
 1/10 A kérdező kommentje:
22L
2022. aug. 1. 18:00
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Ne viccelj, csak érezted volna, ha a lábad szárán is folyik.
2022. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha menstruálsz, hogy vetted észre?
2022. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Mit vettél észre? Pisis lett a ruhád?
2022. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha nem vetted észre, akkor az neurológiai gond lehet vagy kamu a kérdés.
2022. aug. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Betétet használsz? Mert a kérdésedből max arra tudok gondolni, hogy befülledtél a betéttől és azt gondolod pisinek.
2022. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Érdekes
2022. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

Amikor engem 24 évesen akkora stressz ért, hónapokig bepisiltem. És nem, nem vettem észre. Ültem az ágyon, néztem a tévét, majd a film közepe fele vettem észre, hogy nedves vagyok és egy kicsit csíp. Vagy csak random megéreztem a szagát. Pisis volt az alsóm, nem is kicsit.



Vagy mikor átmentem babázni és játszottam a másfél évessel. Majd jött az anyja, hogy milyen pisi szag van, Lillus, bepisiltél? És meglepődve nézte, mikor levette a pelenkát a Lilláról, hogy az száraz. Hát akkor jöttem rá, hogy én pisiltem be. 🤷🏻‍♀️



Én el hiszem, hogy hihetetlen annak, akivel ilyen nem történt meg, de létező dolog, hogy nem veszi észre az ember.


A problémám már annyit javult, hogy havi 3-5 alkalommal becsurran egy-két csepp a bugyiba. Ezt javarészt érzem, de azért sokszor megesik, hogy nem éppen.

2022. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Stressz eloidezhette igen. Ha tartosan fennall a problema inkontinenciarol beszelünk. El kell menni vele urologiara mert tobb fajtaja is letezik es o tudja csak megallapitani melyiket hogyan lehet gyogyitani.
2022. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

8# Nem arról van szó, hogy nem hisszük el, csak néhányan azt szeretnénk megérteni, mitől biztos benne, hogy pisi. Persze ez nyilván függ attól, hogy mit használ menstruációkor, mert ahogy fentebb írták, ha betétet, akkor azért nem olyan egyértelműen eldönthető ránézésre.

Azért nem jellemző, hogy a stressztől elkezdjen bepisilni egy felnőtt ember, nyilván van olyan trauma, ami előidézheti, de azért ha a stressz okozna ilyet, sokkal gyakoribb lenne. Elég sokak élete nagyon stresszes. Én a kérdező esetében - ha csak általános stresszről van szó - inkább kivizsgáltatnám a dolgot, mert szerintem valószínűbb valami húgyúti probléma vagy fertőzés a háttérben. De ez csak az én véleményem, és először is tényleg tudni kellene, hogy biztos-e benne, hogy pisi volt.

2022. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!