Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt/alatt...

Menstruáció előtt/alatt diszkomfort, enyhe viszketés?

Figyelt kérdés

Egy hosszadalmas fertőzés után vettem észre, hogy érzékeny még mindig a hüvelyem. Menstruáció előtt, alatt és után is enyhe diszkomfort érzés, viszketés van. Minden tesztem negatív.

Hasonló tapasztalatok? Mit használjak?

Köszi


2022. aug. 7. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

A mi rendszerunk nagyon bonyolult ott lent. Nagyon eros, de megvannak a sajat szabalyai es ha valami icipicit is felborul mar erezzuk. Ez jo is meg idegesito is :D

Amit tudni kell hogy menzesz elott es utan erzekenyebb a PH mert megvaltozik az egesz flora. Vannak nok akik minden menzesz utan felraknak egy gynophilus kapszulat hogy megint OK legyen a huvelyflora. Lehet hogy neked is ez lenne a megoldas.

Azinkivul meg amire figyelj:

-jominosegu intimlemosot hasznalj tisztalkodashoz

-keves cukorbevitel,= cukor = candida = huvelygomba

-csakis 100% pamutbugyi

2022. aug. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezeket egyébként betartom:) nekem amúgy baci volt a hunyó eddig mindig, nem gomba :( a hüvelyflóra helyreállítót viszont lehet kipróbálom
2022. aug. 8. 05:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!