Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ettől lehetséges egy terhesség?

Ettől lehetséges egy terhesség?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen azt írják hogy lehet, ahogyan itt is ,meg sok helyen azt is írják hogy lehetetlen vagy azt hogy az esélyei közelítenek a 0hoz hogy ilyen körülmények között legyen terhesség.


Az történt hogy a barátom simogattam nadrágon, majd fehérneműn keresztül, később benyultam (egy kicsit nyirkos volt valószínűleg az előváladék) és megint a fehérneműn, majd nadrágon keresztül simogattam. (Eddig se igazán olyan volt a kezem de ezek után főleg hogy "megtöröltem", aztán zsepibe is megtöröltem, meg megfogtam pár tárgyat előtte szóval abba is ...) Ha ezek után nyulkaltam a fehérneműmhoz, mert megigazitottam ( nem fogdostam magam, nem nyulkaltam fel de a környéken kívül volt a kezem) és később a barátom nadrágon keresztül, majd benyult stb. (Tiszta kézzel, magához nem nyúlt) ez által hogy korábban én a fehérneműm megigazitottam, így nem tudott valamit is nekem felvinni?


Idióta kérdés, tudom, ugye csak a teljes aktus közben illetve ha sok előváladékot/ spermat ujjával fel visznek létrejöhet a terhesség?( És az sem mindig egyből) Csak sok helyen már minden szartol lehet terhes az ember és nem tudom mi van.



2022. aug. 12. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyitől terhes leszel, akkor Supermannek hívd a gyereket…
2022. aug. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
😂 hát ezért mondom hogy nem értem ezeket a cikkeket, de azért beparáztam, mert tulgondolo
2022. aug. 12. 10:08
 3/9 A kérdező kommentje:
Vagyok
2022. aug. 12. 10:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"sok helyen már minden szartól lehet terhes az ember"? Ezt hogy érted?

Légyszíves vegyél elő egy biológia könyvet és olvasgasd. Ha elég felnőtt vagy farkakat fogdosni, akkor ezekkel a dolgokkal már tisztában kell lenned. Akkor talán nem fogalmazódnak meg benned ekkora ostobaságok és feleslegesen nem stresszeled magad.

2022. aug. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát úgy értem hogy a neten elvileg valami orvosok, mondják. Kételyeim vannak efelől hogy igazat mondanak de ezeket fel kapja néhány hírportál is😅. Illetve nem csak magyar nyelven olvastam erről a baromságról. És olvastam én biológia könyvet.
2022. aug. 12. 10:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy hogy milyen hülyeségeket olvasol, nem vagy terhes 🤦🏻‍♀️

Hacsak nem te vagy szűzMária

2022. aug. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én nem állítom hogy az vagyok 😅, csak azt kérdeztem hogy egyáltalán lehetséges ez a baromság
2022. aug. 12. 10:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod hogy baromság akkor azt is tudod hogy lehetetlen
2022. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha olvastál volna biológiát, tudnád hogy a baromság lehetetlen.
2022. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!