Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős menstruációs vérzésre...

Erős menstruációs vérzésre milyen betétet tudtok ajánlani?( most rózsaszín Libresse Duo Pack-ot használok )

Figyelt kérdés

2022. aug. 16. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Az egy jó választás, ha nem elég használj éjszakai betétet. Milyen időközönként cseréled?
2022. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1,5-2 óránként
2022. aug. 16. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Always Platinum night, vagy sima Always ultra night


A rózsaszín Libresse az normál vérzésre jó.

2022. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%
Éjszakai Naturella betétet használok. Nappal is. Óránként cserélem.
2022. aug. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
szerintem erős vérzésre a facelle legvastagabb betétje jó választás. én azt használom, amelyik majdnem 1 cm vastag, ezért kicsit olyan érzés, mintha pelusba lennék, de legalább biztonságba tudhatom magamat. éjjelre 2-t teszek be egymásra csúsztatva úgy, hogy a hátsó betét felérjen a popsim végéig, így akkor se ázok át.
2022. aug. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez elég "gyenge" betét. Az always platinum night nálam bevállt, illetve a Jessa éjszakai betétje, amíg azt használtam, de nekem viszonylag hamar élével lett a "pelenkától " szóval más után néztem.

5 attól, hogy 1 centi vastag, nem lesz sokkal jobb, kb ugyanazon a szinten van, mint egy vékonyabb betét. Az a legnagyobb különbség, hogy nincs olyan vékonyra nyomva.

2022. aug. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!