Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizeletcsepegés esetén milyen...

Vizeletcsepegés esetén milyen gyakran kell cserélni, és honnan lehet észrevenni ha cserélni kell a betétet?

Figyelt kérdés

Sajnos vizeletcsepegésem van reggel óta. Okát egyelőre nem tudom, voltam orvosnál. Csak pisilések után jön elő, pár csepp mindig kb. 5 perc múlva.

Viszont amíg el nem múlik, kérdezem, hogy milyen gyakran kell cserélni a betétet ilyen esetben, és honnan lehet észrevenni ha cserélni kell, tekintve hogy a vérrel ellentétben ez nem látszik? Az átázás elkerülése végett. Ma már egyszer kellett emiatt átöltözni...

Annyi még, hogy nem vettem Tenát, van még itthon Always betét (éjjeli) amit a mensi idején is használok, egyelőre azt használom a csepegésre. Használhatom a továbbiakban ezt is, vagy vegyek Tenát?

Mit csináljak?



2022. aug. 17. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Reméljük nem áll fenn sokáig az állapot, de az inkoti betétek sokkal jobbak, tartósabbak és jó vastagok.

Minden pisiléskor cseréld, de meg is nyomkodhatod hogy mennyire kemény, érezni benne a töltet telítettségét.

(Addig is, míg ki nem derül a probléma a legjobb amit tehetsz hogy pisilés közben többször "elzárod" és "megnyitod" , ezzel erősítve a záróizmot)

2022. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én minden pisilésnél tutira nem cserélném. Nekem lett egy kis vizeletinkontinenciám terhesség alatt. Naponta kb 15 alkalommal pisilek, akkor 15x cseréljek betétet pár csepp vizeletért? Ezek nagyon vastag és szagmegkötő betétek, nekem bőven elég reggel, délben, este cserélni.

Meg azért naponta 1 csomag inkontinencia betét alsó hangon napi 1300 ft/csomag.

2022. aug. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!