Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minel tobbet menstrualok,...

Minel tobbet menstrualok, annal jobban faj?

Figyelt kérdés
Pont 1 eve jott meg, akkor 15 eves voltam. Semmi bajom nem volt, nem ereztem semmit. Minden honapba megjott, igaz ossze vissza, de minden honapban. Az utolso 1-2 alkalomnal mar fajt a hasam, es egyre jobban. Minel 'nagyobb leszek', vagyis munel tobbet menstrualok annal jobban fog fajni? Mennyi ido, mire beall rendesen a ciklusom? Illetve a kesobbiekben tobb, vagy kevesebb ver lesz? Vagyis a ti esetetekben ezek hogy tortentek? Nektek melyik nap a legerosebb a verzesetek? Legyszi kort is irjatok. Koszonom ha valaszoltok!<3

2022. aug. 17. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Nem, nem lesz egyre rosszabb. Nem emléskzem mennyi idő volt, mire nekem beállt és végre viszonylag kiszámíthatóan jött meg, de egy pár év. Másnak meg kb rögtön, szóval ez változó. Nekem a vérzés mennyisége és hossza nem változott. Az első 2 nap szokott a legerősebb lenni és utána folyamatosan gyengül, ez is így volt már az elején is.

26n

2022. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
nekem valtozo volt a fajdalom mennyisege. az elejen gorcsoltem rendesen, aztan elmult egy idore. aztan visszajott, megint elmult. amiota fogamzasgatlod szedek, szinte meg se erzem, mennyisegre is keveset verzek nagyon. nekem evekig tartott mire rendszeres lett, 11-12 evesen kezdtem, majd 17-18 voltam mire rendesen beallt. most gyogyszer mellett persze teljesen rendszeres. tudtommal nincs semmilyen nogyogyaszati vagy homronalis problemam, betegsegem
2022. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Huu, koszonom a gyors valaszt, igy nyugodtabb vagyok, mivel par helyen azt olvastam, hogy egyre rosszabb lesz
2022. aug. 17. 18:00
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Nekem kamaszkoromban nagyon erős görcseim voltak, már meg sem érzem szinte, pedig nem szedek fogamzásgátlót.
2022. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
40%
Nekem elejétől fogva viszonylag pontos volt, de mindig sok vérrel, erős görcsökkel, hányással, hasmenéssel, szédüléssel járt. 12 évesen jött meg először, 19 évesen untam meg és írattam fogamzásgátlót. Azóta enyhe görcsök vannak, hányinger szökőévente és a vérzésem is sokkal kevesebb.
2022. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!