Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Áll pihésedése mitől lehet?

Áll pihésedése mitől lehet?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és egy jó ideje észrevettem, hogy az állam elég pihés és ma volt egy kicsit hosszabb szál is. Nagyon világos nem sötét egyáltalán de mégis elgondolkodtató. Aki hormonzavaros vagy bármi ilyen problémája van és szőrösödöt, nálatok hogy kezdődött? Egyből erős szőrök nőttek vagy hogy kell ezt elkepzelni? Egyáltalán normális ez ?

2022. aug. 18. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen pár napja. Kiszedtem csipesszel. Hogy mitől lehet, arra én is kíváncsi vagyok. Szerintem nem feltétlenül hormonzavar okozza. Lehet genetika is.


16/L.

2022. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezeket csipesszel kiszedni azért na , ollóval füvet nyírni..

Pihét írt a kérdező, nem szőrszálat, akkor biztosan hormonok okoznák ezt.

De ez csak genetika , mindenkinek szőrös az arca, az erőssége változó.

Nyugodtan vehetsz a drogériában szemöldök borotvát akár , a hiedelemmel ellentétben nem erősödik meg tőle a szőrzet -sehol sem-.

Nekem is brutál sok volt , mikor észre vettem azonnal leepiláltam , és lett egy fél maroknyi szösz belőle. Azt nem értettem,addig hogy nem vettem észre ... :D

27 vagyok.

2022. aug. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%
Boszorkanyok, boszorkányok mindenhol... (amúgy szerintem az van, amit a 3.mond:))
2022. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, mindenki és a nők is szőrösek mindenhol, kivéve tenyéren, talpon, és a szájon.
2022. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!